Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki megszeretne ismerni?

Valaki megszeretne ismerni?

Figyelt kérdés

A legtöbb társkereső oldal sajnos fizetős, ami meg nem ott sajnos nem úgy alakultak a dolgok, ezért próbát teszek itt is.

26 éves vagyok, Fejér megyében élek egy kiadó szobában a kutyusommal.

Nem igazán vagyok társasági ember, inkább a párommal szeretem tölteni az időt.

Szeretek főzni, új helyeket új ízvilágot kipróbálni,moziba menni, kirándulni.

Nem iszom egyáltalán,nincs semmilyen káros szenvedélyem.

Figyelmesnek és türelmesnek mondanám magam. A legnagyobb erényeim közé tartozik hogy teljesen őszinte vagyok és hűség.

Nem vagyok sem hisztis, sem haragtartó, nehezen lehet megbántani bármivel is.Sajnos nekem nem lehet gyerekem,szóval olyan férfiakat keresek akiknek ez nem jelent problémát egy párkapcsolatban.


Akit keresek

Aki kedves és figyelmes, legyen romantikus lepjen meg alkalomtól függetlenül ajándékokkal is (nem drága dolgokra kell gondolni,én egy szál virágnak is nagyon tudok örülni,a szándék a lényeg.)

Sokat bókoljon és mutassa ki, hogy mennyire szeret szóban és tettekben is.

Szeretném érezni,hogy értékes vagyok a számára.

Korban 26-tól-38 éves férfit keresek.


Aki szeretne megismerni írjon,de csak olyanok akik komolyan gondolják az ismerkedést, főleg úgy,hogy én meddő vagyok.

Köszönöm,hogy elolvastad



2022. máj. 20. 15:04
1 2
 1/20 anonim válasza:

Cukor vagy, én kicsit messze vagyok tőled, illetve én nagyon szeretnék saját gyereket:(

De nagyon sok sikert kívánok, hogy megtaláld a társad.

2022. máj. 20. 15:54
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszi


Sajnos azt tapasztaltam, hogy a férfiak nagy többsége akar majd saját gyereket, így 50+ nyomulnak

Nem tudom,hogy valaha találok így magamnak párt

2022. máj. 20. 16:05
 3/20 anonim válasza:

És 100% hogy nem lehet? Ha lehetne, szeretnél? Vagy ha másnak már van?


Elhiszem,hogy így nagyon nehéz komoly társat találni:(

2022. máj. 20. 16:12
 4/20 A kérdező kommentje:

Ha lehetne szeretnék igen,de sajnos nem


Az nem zavarna ha másnak lenne,37 éves elvált apukákkal is randiztam már akinek volt 2-3 éves gyereke

2022. máj. 20. 16:17
 5/20 anonim válasza:
És miért nem jött össze? A leírásod alapján perfekt társnak tűnsz.
2022. máj. 20. 16:22
 6/20 A kérdező kommentje:

Az előző páromnal elkezdtük a baba projektek nálam bukott ki a dolog, hát ő akar sajátot így szakítás lett a vége

Voltak azóta próbálkozásaim,de nem jött össze.


Azzal a férfival akinek gyereke volt nála az volt a probléma,hogy nem tetszett neki,hogy rá szóltam a 3 éves gyermekre,pedig tök jogos volt,sok volt ebből a vita,hogy nem az én gyerekem nem szóljak bele.

2022. máj. 20. 16:26
 7/20 anonim válasza:
És mit dolgozol? Mik a terveid a jövővel kapcsolatban? Hol szeretnél élni? Mit szeretnél csinálni?
2022. máj. 20. 16:55
 8/20 anonim válasza:

26 évesen 37 éves elvállt apukákkal randizol?

Nagyon el lehetsz keseredve.

2022. máj. 20. 17:36
 9/20 anonim válasza:

Nekem ez a sztori sántít.

Szerintem fele sem igaz, vagy szimplán csak kell egy balek akit lehúzhatsz.

2022. máj. 20. 17:39
 10/20 anonim válasza:

Vagy nem az...

Van 32 éves nőismerősöm hasonló cipőben.

Nem lehet gyereke, kb emiatt senki nem akar vele komolyat. Vagy azt mondják, hogy komolyat akarnak, kicsit dugogatják, aztán otthagyják.

Másfél éve vett két kutyát, azokban bizik, férfiakban már nem nagyon...

2022. máj. 20. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!