Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki megszeretne ismerni?

Valaki megszeretne ismerni?

Figyelt kérdés

A legtöbb társkereső oldal sajnos fizetős, ami meg nem ott sajnos nem úgy alakultak a dolgok, ezért próbát teszek itt is.

26 éves vagyok, Fejér megyében élek egy kiadó szobában a kutyusommal.

Nem igazán vagyok társasági ember, inkább a párommal szeretem tölteni az időt.

Szeretek főzni, új helyeket új ízvilágot kipróbálni,moziba menni, kirándulni.

Nem iszom egyáltalán,nincs semmilyen káros szenvedélyem.

Figyelmesnek és türelmesnek mondanám magam. A legnagyobb erényeim közé tartozik hogy teljesen őszinte vagyok és hűség.

Nem vagyok sem hisztis, sem haragtartó, nehezen lehet megbántani bármivel is.Sajnos nekem nem lehet gyerekem,szóval olyan férfiakat keresek akiknek ez nem jelent problémát egy párkapcsolatban.


Akit keresek

Aki kedves és figyelmes, legyen romantikus lepjen meg alkalomtól függetlenül ajándékokkal is (nem drága dolgokra kell gondolni,én egy szál virágnak is nagyon tudok örülni,a szándék a lényeg.)

Sokat bókoljon és mutassa ki, hogy mennyire szeret szóban és tettekben is.

Szeretném érezni,hogy értékes vagyok a számára.

Korban 26-tól-38 éves férfit keresek.


Aki szeretne megismerni írjon,de csak olyanok akik komolyan gondolják az ismerkedést, főleg úgy,hogy én meddő vagyok.

Köszönöm,hogy elolvastad



2022. máj. 20. 15:04
1 2
 11/20 anonim válasza:
"Nem igazán vagyok társasági ember, inkább a párommal szeretem tölteni az időt." Hmm.. that's suspicious.
2022. máj. 20. 18:45
 12/20 anonim válasza:
Overly attached GF?
2022. máj. 20. 18:53
 13/20 anonim válasza:

Velem max akkor passzolnál, ha nem zavarna, hogy én otthon vagyok sokat mégis nem veled foglalkozom, hanem elvagyok nélküled és csak néha kapsz figyelmet. Romantikusságról meg annyit, hogy nem tartom magam romantikus léleknek, viszont néha belefér meglepni a páromat ezzel-azzal, DE csak akkor, ha nem követelőzik!

Sajnos nekem is vannak negatív tapasztalataim.

Szeretetnyelvek tekintetében az ajándékozás nálam az 5. a sorban, szóval utolsó.


29F

2022. máj. 20. 19:52
 14/20 anonim válasza:
Én nem akarok már, de picit idősebb vagyok... ;)
2022. máj. 20. 21:02
 15/20 anonim válasza:
Ha komolyan gondolod az ismerkedést, írj egy üzenetet, nem vagyok semmi jónak az elrontója. :)
2022. máj. 21. 00:54
 16/20 A kérdező kommentje:
#11 nem tudom miért gyanús,tudod nem mindenkinek vannak barátai haverjai, legtöbb ilyen ember eltűnt,jött egy költözés, új suli Egyetem, mindenki össze vissza amerre látott, csomóan már 1-2 gyerekes anyukák,azóta semmi más téma nincs az életébe mint a gyerek gyerek..
2022. máj. 21. 03:47
 17/20 anonim válasza:
Ehj de fondorlatos az élet. Én pont nem akarok gyereket, de lehetne sajnos. Ha tehetném cserélnék veled méhet és akkor mindenki jól járna 🤗
2022. máj. 21. 08:43
 18/20 anonim válasza:
"...inkább a párommal szeretem tölteni az időt." Hmm..that's suspicious.
2022. máj. 21. 09:49
 19/20 anonim válasza:
#18 hányszor töröltessük a válaszodat mire eltakarodsz végre?
2022. máj. 21. 09:54
 20/20 anonim válasza:

Én MEG SZERETNÉLEK ISMERNI. :)


Dobj egy privit.

2022. máj. 21. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!