Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok ti mit szólnátok...

Lányok ti mit szólnátok hozzá, ha egy fiú nem a társkereső oldalon írna rátok, hanem kikeresne a Messenger-en és ott írna rátok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy ha fent lennétek társkeresőn, de nem ott hanem messengeren írna rátok akkor válaszolnátok, vagy csak a társkeresőn chatelnétek inkább.

2022. máj. 23. 14:31
 1/10 anonim válasza:
En ffi vagyok de eredmenyesebben csajoztam mindig fbn. Tokmind1 h fennt van e tarskereson
2022. máj. 23. 14:38
 2/10 anonim válasza:
Letiltanám. Ha nem lett match, az azt jelenti hogy nekem nem jött be vagy a kinézete vagy a leírása alapján, ez után csak ne keresgessen engem meg zaklasson a közösségi oldalakon.
2022. máj. 23. 14:38
 3/10 anonim válasza:
Először is férjhez mennék hozzá.
2022. máj. 23. 15:03
 4/10 anonim válasza:
En rairtam 10 csajra ugyanazzal a szoveggel. Az egyikkel 2evig egyuttvoltunk 😀
2022. máj. 23. 15:11
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval, ha messengeren tilt, vagy nem válaszol akkor a társkereső oldalon se akarna szóba állni velem?
2022. máj. 23. 15:43
 6/10 anonim válasza:
Ha nem lett match akkor valszeg messengeren sem lenne szimpatikusabb. Ha lett és leírod messengeren hogy láttál a társkeresőn, de szívesebben beszélgetsz messengeren akkor visszaírnék. De ha nem írja le valaki hogy kicsoda és mit szeretne akkor általában nem írok vissza, mert fogalmam sincs ki az illető.
2022. máj. 23. 16:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia 6-os match nem lett, de úgy írok messengeren, hogy szia láttalak a társkeresőn nagyon szimpatikus vagy/amit írtál magadról szeretnélek megismerni. És erre még válasz sem jön. Igaz lehet azért, mert nagyon kevés adat elérhető rólam a Facebookon illetve egy fotóm van, de az arcom azon se látszódik.
2022. máj. 23. 16:31
 8/10 anonim válasza:
#7 igen, ilyenkor megeshet, hogy kamunak hisznek a kevés kép miatt. Én se nagyon írok vissza olyanoknak akiknek kb semmi sincs kint, mert simán lehet hogy álprofil. De ha társkeresőn nem tetszettél neki, nem hiszem, hogy messengeren érdeklődőbb lesz
2022. máj. 23. 16:55
 9/10 anonim válasza:

❤️ MŰKÖDIK !

❤️ Csak jó hozzáállás/duma kell ! (meg egy patent profil;)

2022. máj. 23. 20:59
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2022. máj. 24. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!