Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesti igényes férfiak,...

Budapesti igényes férfiak, mennyire könnyű normális nőt találni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 12. 20:15
 1/9 anonim válasza:

Azért ez sok dolog függvénye.

Például hogyan néz ki az egyén, mivel foglalkozik, mennyire van ideje, mik az elképzelései, mit keres stb...


Kollégám tök normális 30+-os férfi, edz is, lehet vele jókat dumálni stb, mégsem jön össze neki, elég fura csajokat fog ki randira.


Én nem BP-i vagyok, szóval tárgytalan az én oldalam.

2022. jún. 12. 20:20
 2/9 anonim válasza:

Pesten iszonyat könnyű, ha nem vagy teljesen reménytelen eset.

Szinte minden estére lehet randit összehozni.

2022. jún. 12. 20:49
 3/9 anonim válasza:
Fiatalon könnyű.
2022. jún. 12. 21:00
 4/9 anonim válasza:

A jóképű vagy és jó dumád van akkor sok nőből válogathatsz. Az se árt ha költesz magadra kicsit.

Az, hogy neked mi számít normálisnak az elég szubjektív.

2022. jún. 12. 21:16
 5/9 anonim válasza:
Általában lehetetlen.
2022. jún. 12. 21:22
 6/9 anonim válasza:
Nehéz. Alapból is nagyon kevés normális nő van és azokra rengetegen rárepülnek.
2022. jún. 12. 21:39
 7/9 anonim válasza:
#4 Te hol válogatsz? hol van ez a sok nő? én is jóképű vagyok,fiatal ,sportos mégsem érzem egyszerűnek :)
2022. jún. 13. 00:39
 8/9 anonim válasza:

#7

Nem akarlak elkeseríteni de ha nem érzed így, lehet nem vagy az. Munkahelyen több lány is nyíltan flörtölt velem, kb minden szituációban van legalább 1 lány akin látszik hogy vonzódik hozzám(néz, rámmosolyog, beszélgetést kezdeményez stb.), onnantól kezdve csak el kell döntenem hogy vevő vagyok e a dologra. Online társkeresős tapasztalatokról nem is beszélve, ott azért nemcsak a nőknek van önbizalomboost

2022. jún. 13. 10:13
 9/9 anonim válasza:
Normális nőt?...khm...
2022. jún. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!