Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Normális ez az ismerkedés így?

Normális ez az ismerkedés így?

Figyelt kérdés

Szval igazabol beszelhetek egy sraccal kb ket oraja. De sexualis temakrol, egyatalan nem tolakodoan nem kepcseres meg semmi. Csak kerdezgetjuk egymast. En 16 o 17.

Ez nagyon fura egybol ezzel kezdeni es ismerkedni? Marmint a hobbiat nem is tudom, de azt h mitol indul be mar igen🤣



2022. jún. 16. 23:14
 1/8 anonim válasza:
Hát.. esélyes, hogy elsődlegesen dugni akar. :D
2022. jún. 16. 23:35
 2/8 anonim válasza:
Sőt, az is valószínű, hogy ezen kívül nincs is más célja.
2022. jún. 16. 23:42
 3/8 anonim válasza:
Manapság minden normális. Csalódni úgy is fogsz benne. Fiatalon azt is meg kell tapasztalni.
2022. jún. 17. 07:19
 4/8 anonim válasza:
Nem normális, ha kényelmetlenül érzed magad, akkor mondd meg neki, és kérdezz rá, hogy amúgy ő mit szeretné, bár a választ szerintem már tudod.
2022. jún. 17. 07:34
 5/8 anonim válasza:

Mert te is az idiótákkal vagy elfoglalva.

Előbb utóbb majd kinövöd, gumit vigyél addig is :)

2022. jún. 17. 07:56
 6/8 anonim válasza:
Beszélgessetek hosszan a védekezésről is.
2022. jún. 17. 10:00
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok idota, csak szimplan erdekel a tema szeretek errol masokkal beszelgetni. Oda fordulna a dolog egy ejszakasba mem mennek bele.

Igazabol csak kepcserezni alart mint a vegen kiderult, szval hagytam is.

Van eszem tudom hol vannak a hatarok

2022. jún. 17. 11:45
 8/8 anonim válasza:

Ha van eszed, akkor nem szóltam semmit.

Elnézést.

2022. jún. 17. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!