Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan érdemes elmondanom a...

Antal Ervin kérdése:

Hogyan érdemes elmondanom a lánynak,hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzetem adódott, hogy a lánynnal akit 5 éve ismerek,egy éve minden nap beszélek(kisebb szünetekkel),de az utóbbi egy és fél honapban napi 1-2 órat beszélünk. Persze ha találkozunk akkor mindig jókat beszélünk élőben is. Én többet érzek iránta mint barátság, csak nem tudom, hogy hogy mondjam meg neki, illetve érdemes-e? Ebben kérném a segítségeteket. Válaszokat előre is köszönöm.

#döntés #tiniszerelem #Online társalgás
2022. jún. 30. 21:57
 1/7 anonim válasza:
Figyelj: tetszel! Randizunk? - Ennyi!
2022. jún. 30. 22:03
 2/7 anonim válasza:
Ha nem mered elmondani neki, akkor adjál neki jeleket. Hívd el vacsorázni, romantikusabb programokat szervezz. Ha erre nem vevő, akkor szerintem teljesen egyértelmű a dolog. Régóta ismered, ha beszélgettek is rendszeresen, szerintem könnyen kiszűrhető,hogy hogyan tekint rád, vagy csak egyszerűen mond el neki,hogy: régóta beszélgetünk már és nagyon megkedveltelek, lenne kedved valamit kettesbe csinálni?
2022. jún. 30. 22:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Megpróbálom ezt és reménykedek.
2022. júl. 1. 11:50
 4/7 anonim válasza:
Először óvatosan közeledj felé, és utalj rá, hogy te többet szeretnél, mint barátság. Így látni fogod, hogy a lány hogyan viszonyul az egészhez. Én a helyedben nem támadnám le rögtön egy szerelmi vallomással.
2022. júl. 1. 11:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Így belegondolva igazad van. De ezt a közeledést hogy lehetne ?
2022. júl. 2. 08:52
 6/7 anonim válasza:

Hát, mondjuk bókolj neki. Kezdésnek mondjuk elég annyi, hogy amikor találkoztok, akkor azt mondod neki, hogy örülök hogy látlak. A legtöbb lány imádja azt is, ha megdícséred a kinézetét.


Ezen kívül legyél vele udvarias, és mondjuk ha bementek egy ajtón, akkor engedd előre, vagy ha valami nehezet cipel, akkor segíts neki.


Persze, fontos az is, hogy ne legyen ebből a "kis közeledés"-ből túl sok, mert akkor kényelmetlenül fogja érezni magát. Kezdetben szerintem naponta körülbelül 1-2 bók vagy jel elég.


4-es voltam.

2022. júl. 3. 09:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Megfogadom tanácsadod! Köszönöm szépen!
2022. júl. 3. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!