Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Elhívtam egy lányt, aki...

Elhívtam egy lányt, aki tetszik, már harmadjára, de eddig közbe jött neki mindig valami, viszont a barátnői szerint pozitívan áll hozzám és nem csak kihasználni szeretne engem. Vizsgázni fog pár hét múlva, lehet csak emiatt nem ér rá? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 18:38
 1/5 anonim válasza:
Várd ki a vizsgáját, aztán még egyetlen egyszer hívd el. Ha akkor se ér rá, akkor nem akar összejönni.
2022. jún. 13. 18:45
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is hívd el mégegyszer, ha akkor is "közbejön" neki valami, akkor meg mondj neki annyit, hogy rendben, te szeretnél vele találkozni, amennyiben ő is szeretne, írja meg ő, hogy neki mikor jó. Aztán vagy válaszol, vagy nem.
2022. jún. 13. 18:59
 3/5 anonim válasza:
Aki háromszor igent mond, az nem véletlenül teszi.
2022. jún. 13. 19:43
 4/5 anonim válasza:
Nekem is volt már olyan, hogy a barátnője közbe összejött egyik haverommal így megismertem, a csaj még akkor beszélt neki is rólam, aztán végül tali sose lett, de ahogy hallom azóta még a csaj haver sem látta élőben szóval oké?
2022. jún. 13. 22:18
 5/5 Adammaister válasza:
Hívd el a barátnőit🤣
2022. júl. 14. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!