Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lelkitárs? Túl lényegre törő...

Lelkitárs? Túl lényegre törő volt a kérdés a magyarázat pedig túl hosszú.

Figyelt kérdés

Debrecen környékéről keresem beszélgetőpartneremet, lelkitársamat.

Szeretni és szeretve lenni.

Bemutatkozás fb profil csere után.

35f



2022. júl. 25. 09:38
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kedves, 5-ös!

Nem feltétlen.

Nekem 2009 óta van fb-om, ám alig használom.

2 ismerőssel néha napján ott levelezünk, pár (értelmes!) csoportot figyelemmel kísérek események, alkotások, kiállítások miatt.

2 profilképem van, ha netán valaki felismer, kapcsolatot akarja felvenni, mint pl régi osztálytárs.


Aki ismer, az meg úgyis lát.


S ez csak az én példám.


Kedves, kérdező!

A gyakorinak ezen témaköre alapon nem társkeresőként funkcionál, hanem az ezzel kapcsolatos dolgok megvitatására.


+itt se veszélytelen a keresgélés.


S nem hiszem, hogy pl itt lesz "a nagy ő", aki kivül-belül megfelelne.


A netes ismerkedés hátrányairól nem is beszélve.

A könnyedsége egy marketing illúzió.

Nem szép, ám marketingből jeles pl a társkeresők vevő pszichológiája.


Beugrottam egy esküvőre és kivonultam kiengedni a nevetésemet, mert már nem bírtam. De volt a vendégek sorai között olyan, aki félrenyelt és köhögve folytotta vissza a nevetését.

A beszédben: "a sors hozott össze minket tinderen" 😂 😂


... nem, a tinderre alapon az a cél, hogy találj valakit... nincs ott semmi sors...


A nagy napon fura lenne mondani, hogy a gyakorikérdésekről ismertétek meg egymást. Nemde? 😀

2022. okt. 6. 10:19
 12/12 anonim válasza:
Mindenki egyből ugrani fog a lehetőségre, hogy csak akkor tudhasson meg rólad egy bemutatkozásnyi infót, miután megadta egy közösségi média profilját. Hol élsz?😂
2023. ápr. 18. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!