Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van erre magyaràzat: valaki...

Van erre magyaràzat: valaki kötődik és tàvolodik is baràtsàgban?

Figyelt kérdés
Lehet túl sokak vagyunk egymàsnak vagy nem tudom miért.Van hogy többször írunk utàna nem.Van amikor ír bőven mi történik vele,van hogy semmit.Ha jelentkezek talàlkozzunk annak örül utàna miutàn hazamegyünk rögtön jön a program javaslat majd nem jelez,amikor utàna délutàn ràkérdeztem egy harmadik programot javasolt abban kiegyeztünk.Elég ingatag bizonytalan az illető a boltba se tudja mindig eldönteni mit akar venni sétalgat leveszi,visszarakja.Néha mintha nem érdeklődne.Most útra megyek hétvégén nem is írt.Azelőtt írtunk ilyenkor.Nem történt semmi különös,hogy haragudjon vagy vàltozik valami de az is lehet nem kell jelentöséget tulajdonitani neki.Egyébként vannak depressziós hajlamai.
2022. júl. 22. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy kötödési stílusa. Neki szerintem elkerülő/bizonytalan és azért viselkedik így. Akar ő veled barátkozni, de megijed ha "komolyabbra fordul a dolog". Olvass utána ennek és meg fogod egy kicsit érteni.
2022. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!