Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan ismerkedjek ha a...

Hogyan ismerkedjek ha a barátaim nem akarnak sehova se menni?

Figyelt kérdés
Tök szívesen ismerkednék, csajozgatnék Budapesten, most nyáron ha tehetném kb minden este bemennék a belvárosba egyet, de a barátaimnak mind vagy van barátnője vagy egyszerűen nem akarnak sehova se menni, egyedül pedig nekem sincs se kedvem ehhez, meg fura is lenne ha megkérdeznék mit keresek egyedül például deákon. Így marad az, hogy kb itthon ülök és unatkozok, ahelyett, hogy jól érezném magam amíg még időm is lenne rá. Van valakinek bármi javaslata mit tehetnék, nagyon kiszeretném még használni, hogy itt a nyár és ráérek szinte bármire.

2022. júl. 28. 12:07
 1/5 anonim válasza:
Menj egyedül,legjobb ha csak csajozgatni akarsz
2022. júl. 28. 12:12
 2/5 anonim válasza:

De miért kellenének ahhoz a barátaid, hogy csajozni menj? És akkor őket hova tennéd, ha találnál egy szimpi lányt?

Igen, van javaslatom: szedd össze magad, és kezdj el önállósodni.

2022. júl. 28. 12:27
 3/5 anonim válasza:
Lányként mondom, hogy ezt a parát tök jó leküzdeni, voltam teljesen egyedül koncerten, mert mindenki lemondta és fun volt. Az emberek is jófejek tudnak lenni. Csak ne legyél creep a lányokkal :)
2022. júl. 28. 23:11
 4/5 anonim válasza:
Menj egyedül. Ha összejön a csaj és elmentek valahova akkor a barátaidat meg ott hagyod? Szimplán tahóság velük szemben. Egyedül szórakozni nem ciki.
2022. júl. 29. 07:11
 5/5 anonim válasza:
Én is így vagyok vele...
2022. aug. 2. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!