Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, aki ismerked...

Van itt olyan nő, aki ismerkedne egy gazdag, harmincas férfival?

Figyelt kérdés

Nem vagyok különösebben jó pasi, de mégis vágyom egy gyönyörű nőre. Persze nem azt akarom, hogy csak a pénzem miatt szeressenek, de tisztában vagyok vele, hogy csak így tudom felhívni magamra egy szép nő figyelmét. A gazdagság megfog, a belső megtart. Remélem. 🙂


Egyébként nem vagyok tanult ember, újgazdag vagyok, szerencsejátéknak köszönhetem vagyonom.


Huszonéves nőkkel ismerkednék. Akinek felkeltettem érdeklődését, írjon privátot.



2022. aug. 5. 20:38
1 2
 1/16 Noren1989 válasza:
Újonnan lottózunk is, Bazsi?
2022. aug. 5. 20:55
 2/16 anonim válasza:
Nem vagyok sem nárcisztikus sem önimádó, de sok férfi szerint szép vagyok (modellmunkát is ajánlottak már) de Isten mentsen attól, hogy egy olyan pasihoz, legyen közöm aki szerint a szép nőknek csak a pénz a fontos (nyilván van az a kategória, de az olyan is.) Sosem téged fog szeretni, csak a pénzed
2022. aug. 5. 21:22
 3/16 anonim válasza:

Hello Rafael vagyok.

Te Bazsi szedjed össze most már magadat, mert szólók báttyámnak és megyünk ki portyázunk téged a cipődből te lüke.

2022. aug. 5. 22:42
 4/16 anonim válasza:
Te figyelj, ha megjutalmazol egy kisebb összeggel, akkor cserébe megtanítalak az ismerkedés fortélyaira. Na?
2022. aug. 5. 22:52
 5/16 anonim válasza:
Virítsd a zsetont,most!
2022. aug. 5. 23:22
 6/16 anonim válasza:
4-es ez jóóó! :D Remélem élni fog a kérdező a lehetőséggel. Ha szükség lenne egy kollegínára is, szívesen betársulok. 😂😂
2022. aug. 6. 08:19
 7/16 anonim válasza:
Soha nem jönnék össze olyan pasival, akinek csak a külsőm miatt kellek és visel el. Szerintem te se így keress nőt, hogy csak a pénzed kelljen nekik.
2022. aug. 6. 17:48
 8/16 anonim válasza:
Vegyél magadnak egy csajt! Futi rá nem?
2022. nov. 6. 14:57
 9/16 anonim válasza:
Valószínűleg nem fog sokáig tartani az a pénz. Nem hiába voltál csóró előtte... De elmondom neked hogy jobban jársz, ha elmész k*rvázni vagy önfejlesztésbe nyomod a pénzt.
2022. nov. 6. 18:01
 10/16 A kérdező kommentje:
Irigykedsz, csóri? A kérdés kiírása óta három új ingatlanom van, mind kiadva már. Én már szegény nem leszek soha.
2022. nov. 6. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!