Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő, aki ismerked...

Van itt olyan nő, aki ismerkedne egy gazdag, harmincas férfival?

Figyelt kérdés

Nem vagyok különösebben jó pasi, de mégis vágyom egy gyönyörű nőre. Persze nem azt akarom, hogy csak a pénzem miatt szeressenek, de tisztában vagyok vele, hogy csak így tudom felhívni magamra egy szép nő figyelmét. A gazdagság megfog, a belső megtart. Remélem. 🙂


Egyébként nem vagyok tanult ember, újgazdag vagyok, szerencsejátéknak köszönhetem vagyonom.


Huszonéves nőkkel ismerkednék. Akinek felkeltettem érdeklődését, írjon privátot.



2022. aug. 5. 20:38
1 2
 11/16 anonim válasza:

Az ingatlan nem egy likvid piac + egy ingatlan fenntartása + a bevétel után lévő adó(+adók is vannak itt). Szóval ha 60 millióért vettél egy ÚJ ingatlant 3*60=180 milliót költöttél el rá és havi szinten kitudod adni max 100.000-150.000 FT-ért. Abból még lejönnek az adók, felújítás, karbantartás.


Legkedvezőbben is a matek:

150.000*12=1.800.000 FT/év annak az adója 270.000 körül van 1.530.000 ft a nettó. Vannak felújítási díjak, ügyvédi díj stb és talán marad 1 millió forint évente ami tiszta ami 84.000 FT körül van. 84*3=252 :D Na most egy gyári munkás több a bevétele havi szinten. Erre legyek "irigy"? 😆 Amúgy gratulálok 59-60 év múlva nullán leszel Mr.Einstein 😆


(Egyéb kockázatokról nem is beszélve, ha a bérlő nem fizet)

2022. nov. 6. 21:49
 12/16 A kérdező kommentje:

Csak úgy árad belőled az irigység, kis gyári munkás barátom. Azt írtam a kérdés kiírása óta van három új ingatlanom, nem hogy összesen. De mindegy is. Fixen van egy csomó bevételem minden hónapban a fizetésemen felül. Fizetésem is van, igaz kerestem egy lazább, hat órás helyet, csak hogy ne unatkozzak. 😁

A lényeg, hogy nem lesz nekem olyan hónap, hogy nullán legyek, mindig lesz bevételem, öcsi, de veled mi lesz, ha bezár a gyár?😁


Remélem, hogy vannak itt értelmes és persze dögös nők, akiket nem tévesztett meg ez a hibbant hozzászóló. Mert most irigységében azt akarta bemagyarázni, hogy egy ember, akinek van három(amúgy több) ingatlana az szegény. 😁😆😂


Ingatlanba a legjobb fektetni, mindig megy fel az ára, a lakbéreket is emelem majd mindig infláció szerint. De még van pénzem a nyereményből, keresgélem a következő lakást, amit megvehetek. Vagy te mást ajánlasz, kis barátom? Na mit vegyek, aranyat, állampapírt? Figyelek.😎

2022. nov. 6. 23:50
 13/16 anonim válasza:
"Ingatlanba a legjobb fektetni" - Igen azért nem fektet be Warren Buffett sem és több befektető sem ingatlanba. Egyszerűen olyan gyenge hozamot produkál, hogy értelmetlen az egész. S&P500 11-13% között mozgott éves szinten. A NASDAQ is hasonló teljesítményt ért el, ha nem többet. Ehhez képest a te "üzleted" 59-60 év(több háznál növekszik a szám) múlva lesz NULLÁN. Igazából teljesen mindegy hogy 3 vagy 6 ház van. 6 háznál nagyobb a kockázat és hosszú távon kevesebb a bevétel a nagy számok törvénye szerint. De látom nagyon szívedre vetted az őszinte és reális elemzésemet. 😂
2022. nov. 7. 00:41
 14/16 anonim válasza:
A XAUUSD nem kezdőknek való és elég hamar jön az MC a nagy volatilitása miatt. Igazad van inkább maradj az ingatlanoknál az való neked... 😆😆
2022. nov. 7. 00:47
 15/16 anonim válasza:
Kérdező! Neked akkora arcod van, hogy nem fér rá a fényképre. Hozzám képest csak egy kis csóri vagy, és én mégsem kérkedek a vagyonommal.
2022. nov. 8. 10:03
 16/16 A kérdező kommentje:
Na, egy újabb gazdag irigy.😂
2022. nov. 8. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!