Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, randival kapcsolatban...

Lányok, randival kapcsolatban kaphatnék segíteni? Második randin már belefér a csók, vagy korai?

Figyelt kérdés

Volna pár kérdésem, mivel nem vagyok tapasztalt a témában és érdekelne a véleményetek, elsősorban lányok válasza érdekel


Tinderen ismertem meg a csajt, kb 3 hét beszélgetés után mentünk randira. Nem akartam siettetni, akkor került rá sor amikor ő is akarta. Előtte irogattunk, hívásoztunk és minden nagyon jó volt. Szerintem a randi is egész jól sikerült, nyilván nincs tökéletes első találkozás, de úgy láttam jól érzi magát, sokat nevetett, nem volt feszélyezett. Én nagyon megszerettem és úgy érzem ő is szimpatikusnak talált.


A második randival kapcsolatban lenne 1-2 kérdésem

1. valami apróbb ajándék (pl csoki) belefér, ugye?

2. Én tényleg komolyan gondolom az egészet és párkapcsolatot szeretnék vele. Annyi még, hogy kicsit szerény a hölgy. második randin már beleférhet a csók, vagy korai? egyértelművé szeretném tenni, hogy szeretem és komolyan gondolom az ismerkedést vele, nem a pár alkalmas szex a célom vele, hanem igazi párkapcsolat, ezért nagyon szeretném megcsókolni. Mik az apró jelek arra, hogy ő is szeretné? Ilyenkor milyen jeleket adtok? Nem akarom, hogy azt higgye, határozatlan vagyok, de erőltetni sem amit ő nem akar. Az se lenne jó, ha emiatt végül valaki más előbb tenne lépést, és ő igazából vágyik rá, miközben én nem adom tudtára az érzéseimet, értitek...


Minden segítséget nagyon köszönök előre is. Bármi egyéb tipp is jöhet randizással kapcsoaltban. Nagyon hálás lennék minden tippért a jelenlegi helyzettel kapcsolatban.

19/F



2022. aug. 14. 01:10
1 2
 11/16 anonim válasza:

Ha legalább a második-harmadik randi után nem veti rád magát, ígyis-úgyis buktad a dolgot. Én pl. egy lányról azt hittem, hogy csak szorong, fél, azért nem közeledik hozzám. A francokat. Csak haverként tekintett rám. Mindezt azután tartotta fontosnak közölni, miután felhívatta magát a lakásomra.


F

2022. aug. 17. 15:14
 12/16 anonim válasza:

"felhívatta magát a lakásomra"

... Lehet, hogy csak félreértetted és igaziból nem is akarta, hogy felvidd...

2022. aug. 17. 15:55
 13/16 anonim válasza:

#12


Akkor minek jött fel?

2022. aug. 17. 21:49
 14/16 anonim válasza:
Sose lehet tudni. Egyáltalán nem biztos, hogy tudta, hogy mit csinál. Lehet, hogy tényleg úgy félt, szorongott, ahogy te hitted, és csak azért mondta, hogy barátként tekint rád, nehogy ráugorj... Meg az is lehet, hogy tényleg csak baártként tekintett rád - akkor meg miért ne mehetett volna fel egy baráthoz, hogy megnézze, hol lakik, hogy néz ki a lakása?... Ezek a kiscsajok sokszor messze nem olyan tudatosak, mint ahogy sokan hiszitek.
2022. aug. 17. 21:55
 15/16 anonim válasza:

#14


Azért hozzátartozik a történethez az, hogy korábban szerelmet vallottam neki, és hagytam neki bőven időt, teret, hogy ezt átgondolja... ezeknek tudatában jött fel később hozzám.

2022. aug. 18. 07:26
 16/16 anonim válasza:
Én az első randin kaptam csokit és egyébként örültem neki. Nekem ebből az jött le, hogy fontos vagyok neki már az első perctől fogva. Egyébként második randin volt szájra puszi+ kézfogás. Harmadikon csók. Nekem ez így tökéletes volt. Az első randin is örültem volna ha megcsókol, de így sem bántam 😂
2022. aug. 18. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!