Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Örülnék az őszinte...

Lányok! Örülnék az őszinte véleményeteknek az én randizási módszeremmel kapcsolatban. Kifejtés lent: ?

Figyelt kérdés

Nektek az mennyire tetszene/jönne be, ha az első randi első felében elmondanám magamról, hogy: Bocsi, de magamat egy kicsit introvertáltabb srácnak tartom mint az átlag, úgyhogy örülnék ha nekem ezt elnéznéd, de hidd el, ha valakit megkedvelek akkor előtte nagyon könnyen meg tudok majd nyílni...

Ez tetszene a legtöbb lánynak hogy így elmondom neki a gyengeségemet, és így nem kell ezt a tulajdonságomat rejtegetnem előtte, vagy egyszerűen csak velem van a baj és magamon kell változtatnom?

Mert egyszer volt már olyan, hogy randi után megkaptam a lánytól üzenetbe, hogy: Jónak jó volt csak beszélhettem volna többet, és ez nekem ilyenkor nagyon rosszul tud esni, úgyhogy inkább nem is erőltettem tovább ezt a kapcsolatot. Sokan azt hiszik, hogy aki ilyen annak be lehet szólni, hogy: Jaj de keveset beszélsz, meg szégyenlős vagy. De ez kb ugyanolyan érzés, mintha egy kövér embert ledagadtoznál, vagy egy vékonynak azt mondanád, hogy pálcika. Úgyhogy azt megköszönném nektek ha kifejtenétek a véleményeteket a kijelentésemmel kapcsoltban.



2022. aug. 20. 18:19
1 2
 1/17 anonim válasza:
Szia, én annyit mondanék a biztatásodra, hogy az én párom pont ez a típus, és szerintem teljesen rendben van, hogy elmondod ezt a lánynak. Nekem is időbe telt, míg a párom jobban meg tudott nyílni, de én személy szerint örültem, hogy tudtam, hányadán állok, és nem azon kell jártatnom az agyam, hogy azért beszél keveset, mert nem tetszem neki, nem érzi jól magát a társaságomban stb. :)
2022. aug. 20. 18:27
 2/17 anonim válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval, én is arra gondolnék hogy nem érdeklem, vagy le akar rázni, de ha ezt elmondod az szerintem egyfajta bizalmat is jelent, hogy te ezt felvállalod
2022. aug. 20. 18:34
 3/17 anonim válasza:
Ha introvertalt vagy akkor inkabb olyan lanyokkal ismerkedj sztem. Maskulonben ugy se lesz hosszutavu
2022. aug. 20. 19:19
 4/17 A kérdező kommentje:

De az az érzésem hogy mellém egy olyan lány való aki segítene nekem ebben és az elején úgymond még ő "irányítana" mert lehet erre akkor még nem leszek képes.

Első válaszoló: te is úgy érzed, hogy a kezdeteknél ebben a szerepben voltál a párod mellett?

2022. aug. 20. 19:30
 5/17 anonim válasza:
Fuu hat olyat nehez lesz talalni szerintem 😀
2022. aug. 20. 19:42
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem hogy kezelted ezt? Vagy ezt egyszerűen nem is kell? Mivel elmondtam úgyis fogja tudni. Lehet túl gondolom.
2022. aug. 20. 20:06
 7/17 anonim válasza:
Nincs baj azzal, hogy ilyen vagy, de ne így tálald! A nők előtt nem szabad gyengeséget mutatni. Azt mondják, hogy igen, de ha úgy is teszel, negatívan reagálnak rá.
2022. aug. 20. 20:09
 8/17 A kérdező kommentje:
De én úgy gondolom hogy csak miatta nem fogok megváltozni és ez egyáltalán nem könnyű. Ha nem tetszik neki, ott az ajtó. Ha szeret engem, akkor meg kibír várni pár találkozást amíg megnyílok előtte jobban.
2022. aug. 20. 20:33
 9/17 anonim válasza:
Hat de ahhoz meg kell h szeressen. Ha nem kelted fel a figyelmet, "csabitod" el akkor ugy h 🤔 A nok altalaba a hatarozott, jo humoru pasikra buknak akikre fel is tudnak ugymond nezni. Nem kihuzni vkit a godorbol. Az max forditva mukodik 😀
2022. aug. 20. 21:48
 10/17 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom. Már utána néztem ilyeneknek. Az lenne még a kérdésem felétek, hogy ti milyen gesztusnak/bóknak örülnétek az első találkozásnál? Az bőven elég ha kap mondjuk egy ölelést vagy puszit aztán a végén elmondom neki hogy egyébként kedves vagy és jó veled beszélgetni?
2022. aug. 20. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!