Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Baj hogy 18 évesen nincs...

Baj hogy 18 évesen nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
18/F számítástechnikai eszköz függő, soha nem mertem egy lánynál kezdeményezni ezért semmi tapasztalatom nincs a nőknél és nehezen megy az ismerkedés mit tehetek ez ellen?

#tini párkapcsolat #18/F kapcsolat nélkül #szeretek számítógépezni #nincsenek lány barátaim
2022. aug. 21. 17:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem baj
2022. aug. 21. 17:54
 2/13 A kérdező kommentje:
jajo kösz
2022. aug. 21. 18:12
 3/13 anonim válasza:
Kanos vagy és dugnál
2022. aug. 21. 18:25
 4/13 anonim válasza:
Ismerkedj fiúkkal
2022. aug. 21. 18:29
 5/13 anonim válasza:
szia, én is ilyen voltam 18 évesen, most 31 éves vagyok és még mindig ez a helyzet.. te is könnyen így jársz ha nem teszel ellene.
2022. aug. 21. 18:37
 6/13 anonim válasza:

Nemsokára - hacsak a covid megint nem korlátozza be a mozgásterünket - megnyitnak az egyházi közösségek.


Főleg fiataloknak vannak hittan- és bibliaórák. Melyik felekezethez tartozik a családfád eredetileg? Jártak-e templomba (szentmise, istentisztelet) a szüleid/nagyszüleid?


Feltételezem, hogy volt hittan- és erkölcs oktatás a Te idődben már az általános iskolában is. (Nekem ez anno elmaradt az 1980-as években.)


Akkor szinte "tilos" volt még vallást gyakorolni. Szabadelvűség viszont már bőven volt, az erőszakos viselkedéssel már akkor is lehetett találkozni.


Szívesen felajánlom a privátban beszélgetés lehetőségét, ha gondolod. (Az évszámokból látszik, hogy évtizedekkel idősebb vagyok - és a hölgyek táborát erősítem.)

2022. aug. 21. 18:45
 7/13 anonim válasza:
Nem.. Sok 18-22 éves felteszi ezt a kérdést de hidd el nem baj. Nekem sem volt barátnőm, pedig lett volna rá lehetőségem gimiben, én voltam a legérettebb külsőre (már 9.-ben végzősnek hittek a szakállam miatt), több lány is jelet adott, de belsőre meg semmi önbizalmam nem volt és én(hülye) nem éltem ezekkel a lehetőségekkel szándékosan. Nem éreztem elég érettnek magam. Úgy gondoltam unalmas lennék és egy idő után szakítás lenne emiatt. Nem akartam felesleges drámát. A szexen kívűl semmi kedvem jelenleg kapcsolathoz, most inkább az anyagiak miatt nem merek belevágni. Ha lesz egy jó állásom és kocsim, és el tudom vinni egy étterembe, orvoshoz stb. 20F
2022. aug. 21. 18:53
 8/13 anonim válasza:

Hidd el, a vagina túlértékelt dolog. Elveszi az időd, a pénzed, az önállóságod, a hobbid és az életed egy merő kompromisszummá válik.

Felhőtlenül boldog voltam, amíg el nem kezdtem az ösztönök miatt hajtani a vaginát. Élvezd ki a maradék időt, amit szabadon tölthetsz.

2022. aug. 21. 19:06
 9/13 NTBS válasza:
Nem. Van még időd. És mélyebb élményeid lehetnek, mert idősebben esel át rajta.
2022. aug. 21. 19:17
 10/13 anonim válasza:
28 vagyok és még nem volt barátnőm. De ha csak Jézusimádással lehetne, akkor inkább nem is kell.
2022. aug. 21. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!