Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Talán itt vagy?❤

Talán itt vagy?❤

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teszek egy próbát, gondoltam nem veszíthetek vele...

Szeretnék ismerkedni, és keresném azt a lányt, aki szintén introvertált, szereti a természetet, kedves, intelligens, észreveszi az értékeket, esetleg kívülállónak érzi magát.

Álmom, hogy szerethessek és törődhessek valakivel.

Bárcsak ne egyedül kellene ülnöm az üres, rideg sorban, elmélkedve a mozifilmeken):

18/f



2022. aug. 23. 23:33
1 2 3 4 5
 21/49 anonim válasza:
Nem mrem megynyitni, mi van rajta?
2022. aug. 24. 07:36
 22/49 anonim válasza:

22-es!

Csak bátran! Szép Ernő verse...

2022. aug. 24. 08:14
 23/49 anonim válasza:

Istenem! Azért szánalmasan mélyen van a gyakori népének lelki világa. Mondhatnám, hogy tipikus hányadék magyar hozzáállás. Megérdemli ez az ország a sorsát. Ahelyett hogy segítenének a gyanútlan másikon, vagy legalább megpróbálnák a saját nyomorúságos életüket megoldani, inkább megpróbálnak beletaposni a másik lelki világába amolyan dögöljön meg a szomszéd tehene is alapon. Gratulálok, jó emberek vagytok!

Kérdező, engedd el a füled mellett az ilyen élősködők kommentjeit!

2022. aug. 24. 08:25
 24/49 anonim válasza:
Én ilyen vagyok
2022. aug. 24. 08:26
 25/49 anonim válasza:
Magyarországrú tezsvír! 8:25 vótam.
2022. aug. 24. 08:34
 26/49 anonim válasza:
.😆.
2022. aug. 24. 08:36
 27/49 anonim válasza:
Nekem ennyiből az jött le, hogy pszichopata - pszicohpata társát keresi. Az elegy nagyon rossz lesz.
2022. aug. 24. 09:04
 28/49 anonim válasza:

Ne foglalkozz a köpködőkkel, felesleges. Szerintem csodálatos, hogy vannak még ilyen fiúk, mint te. Hidd el, ha nem is sok, de vannak olyan fiatalok, akik pontosan ugyanezt akarják. Tény, hogy nem ez a norma, mert aki hangoztatja, hogy mit akar, az általában nem ez a fajta. És aki emiatt cikinek, különcnek, kettyósnak tart azt szimplán ignorálni kell, neki az a boldogság, hogy a másikba belerúgjon. Különben tovább tudott volna görgetni a kérdéseden válasz nélkül.

Én pl mindig érzelmesebb, introvertált fiúk után kutattam, mert én szeretetet akartam adni valakinek, aki szereti is, ha szeretve van, de ígyis mindig pofán csapott a valóság, hogy a korosztályom legtöbb fiúja tényleg nem akar komoly kapcsolatot, csak megfektetni. És tudom, nem csak a fiúk ilyenek.

És persze, mindig megkapom, hogy "Biztos nem leszel örökké együtt az első pároddal", de egyrészt ilyen felfogással nekimenni egy kapcsolatnak szerintem régen rossz, másrészt akkor is kapcsolatot fogok keresni, nem kalandot, mert egyszerűen az nem nekem való. Valakinek megy, tetszik, működik, egészségére, nyugodtan, de tudom, hogy én nem lennék képes rá.


Szóval kérdező, ne add fel a reményt kérlek, pont ugyanolyan értékes ember vagy, mint bárki más :)

2022. aug. 24. 09:14
 29/49 anonim válasza:

Én csodálok minden fiút, akinek ilyen fiatalon ezek a szempontok fontosak. Szinte alig van ilyen.

Bárki is választ téged, ajánlom hogy megbecsüljön.

2022. aug. 24. 10:07
 30/49 anonim válasza:

Ez az oldal rossz döntés volt. Nem veszítesz vele, de azért nem tesz jót ha sok hülye trollkodik veled.

Tindert használod?

2022. aug. 24. 10:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!