Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Talán itt vagy?❤

Talán itt vagy?❤

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teszek egy próbát, gondoltam nem veszíthetek vele...

Szeretnék ismerkedni, és keresném azt a lányt, aki szintén introvertált, szereti a természetet, kedves, intelligens, észreveszi az értékeket, esetleg kívülállónak érzi magát.

Álmom, hogy szerethessek és törődhessek valakivel.

Bárcsak ne egyedül kellene ülnöm az üres, rideg sorban, elmélkedve a mozifilmeken):

18/f



2022. aug. 23. 23:33
1 2 3 4 5
 31/49 anonim válasza:
Nemhasználja
2022. aug. 24. 10:16
 32/49 A kérdező kommentje:
15-20-ig:🤗
2022. aug. 24. 10:47
 33/49 anonim válasza:
Te perverz állat, meg akarod tapizni a nők mellét? 🤗
2022. aug. 24. 11:35
 34/49 A kérdező kommentje:

24-es: Köszönöm szépen a támogatásod! Nagyon jól esik(:

29-es: Nagyon szépen köszönöm a nagyon kedves és támogató szavaidat❤! Nagyon örülök és reményt ad, hogy léteznek még ilyen lányok mint te. Nagyon sajnálom, hogy csalódtál a fiúkban, te a legjobbat érdemled!

30-as: Szintén nagyon szépen köszönöm a szavaidat! Nagyon sokat jelent nekem!

2022. aug. 24. 11:36
 35/49 A kérdező kommentje:

31-es: Ne aggódj, sok mindent nem vártam☺️.

34-es: Én csak szeretni és törődni szeretnék valakivel.

2022. aug. 24. 11:38
 36/49 anonim válasza:

Toxic masculinity…..


Semmi buz!s nincs abban, ha valaki nem próbálgatja a csajokat, hanem szerelmes akar lenni. És aki nem a nagy dudákat keresi egy lányban, hanem szintén az értékeket.

Csak ma már nem ez a normális.


És a mai világban a lányoknak sokat számít, ha egy fiú nem úgy beszél hozzá, mint egy tárgyhoz. Vannak szerencsésebbek, de vannak akik napi szinten viselik el a zaklatást, undorító megjegyzéseket az utcán, ne adj Isten még fizikailag megszenvedik.

Ettől függetlenül lehet valakinek túl nyálas, de valakinek erre van szüksége. De ha te nem ilyen vagy, akkor minek bántod, alázod meg?


Neki legalább vannak elvárásai. Meghallgatnám a ti ismerkedős szövegeiteket. Abból több derülne ki a véleményetekről, mint annyiról, hogy “buz!s” “nyálas”.

2022. aug. 24. 16:54
 37/49 anonim válasza:
Azt hiszem erre is mondják, hogy "ne vesd a gyöngyöt a disznók elé".
2022. aug. 24. 17:40
 38/49 anonim válasza:
Biztos, hogy nem vagyok itt.
2022. aug. 24. 22:15
 39/49 anonim válasza:

Kedves kérdező,


Szerintem ne foglalkozz a bunkó megjegyzésekkel. Biztos megfogod találni a neked való lányt. A barátommal is mindketten introvertáltak vagyunk, mint te mi Badoon ismerkedtünk meg. Szerintem egy próbát megér, de ne reménykedj abban, hogy rögtön sikerül ott. Ne add fel a reményt!

És miközben keresed a lányt akit szerethetsz én is azt tudom tanácsolni, hogy fejleszd magad, keress hobbikat, sportolj stb.

Sok sikert 😇

2022. aug. 25. 06:53
 40/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a támogatásokat! Nagyon jól esik!🤗
2022. aug. 25. 12:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!