Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Romantikus férfi keresi a...

Romantikus férfi keresi a másik felét, talán te vagy az?

Figyelt kérdés

28 éves pasi vagyok, informatikus ugyan, de a természet megszállott hódolója (imádom a hosszas túrákat), és persze emellett nagy hangsúlyt fektetek a szociális kapcsolatok ápolására is, szeretek fotózni (megrögzött hobbifotós vagyok), videót vágni meg olvasni minden mennyiségben.


Nyitott és érdeklődő személyiségként tudnám leírni magam, szeretek új embereket megismerni, barátokkal és családdal időt tölteni.


Érzelmi téren nagyon tudok és akarok adni, gyengém az ölelgetés/bújás és persze minden ami romantikus gesztus meg közös programok a partneremmel :) Szeretek gondoskodó lenni, a számomra fontos embereknek ott lenni és támogatni őket amiben csak tudom


Úgy hiszem hogy egy kapcsolat csak akkor működik jól ha mindkét fél ugyanúgy tud érvényesülni és egyik fél se érzi magát leláncolva egy kapcsolatban (mindkét félnek ugyanúgy megvannak a hobbijai, baráti köre, de nem elhanyagolva egymást sem, a közös időtöltést és kapcsolatépítést), illetve hogy a párommal kölcsönösen kell dolgoznunk mind az egyéni, mind pedig a közös célok elérésében, egymást támogatva.


Hosszabb távra keresek zárt érzelmi kapcsolatot (egyéjszakások/ nyitott kapcsolat és társai nem érdekelnek), ideálisan max 33-34 éves korig ^^ (mivel Pest közelében lakom, ezért lehetőleg ennek környékéről szeretnék ismerkedni)


Számomra az "ideális partner" igazából a következő pár mondatban összefoglalható: kedves, empatikus személyiség aki nem fél szeretni és szeretve lenni, ugyanúgy vágyik egy őszinte és mély érzelmi kapcsolatra amiben mindkét fél ugyanolyan fontos és megbecsült.


Ha ezek alapján magadra ismertél/felkeltettem az érdeklődésemet, abban az esetben várom a privát üzenetedet :)



2022. aug. 27. 16:29
 1/10 anonim válasza:

A leírtak alapján Te lehetnél az én álompasim :)

Sajnos én jelenleg (hiába hasonló az elképzelésünk) nem lennék az neked.

De sok szerencsét kívánok neked, remélem megtalálod akit keresel!!!

2022. aug. 27. 16:44
 2/10 anonim válasza:

Időd vagyok hozzád, de mintha a fiatalkori énemet olvastam volna a soraidban.

Nem változtam semmit,csak idősebb lettem és mivel nincs párom,remélem nekem is jön egy ilyen beállítottságú ember.

Ahogyan őszintén kívánom Neked is !!!


54F

2022. aug. 27. 17:15
 3/10 anonim válasza:

Gyakoris “pályafutásom” alatt nem sokszor találkoztam (számomra) ennyire szimpatikus és kifejtett leírással.

Igaz, nem keresek kapcsolatot, ettől eltekintve a legjobbakat kívánom! 🥰

2022. aug. 27. 17:36
 4/10 anonim válasza:

Én nem lennék jó neked.

De kívánom, hogy megtaláld a párod.

Sok sikert :)

2022. aug. 27. 18:54
 5/10 anonim válasza:

Nem számitottam erre itt, ezért jó volt olvasni ezt! Kb én is igy írnám le magam és azt amire vágynék egy kapcsolatban, csak sajnos hiába vágyik az ember erre, ha közben az élet nem ilyen rózsaszín. Én is ismerkedtem már így, randiztam is emberekkel akik erre vágytak és ilyen emberek voltak, valamiért mégsem müködött a gyakorlatban.

Biszonyos mértékben megértem az elöttem negatívan hozzáállónak a véleményét, senkisem ennyire "tökéletes", én sem pedig én is ilyesmit irtam amikor még ismerkedtem.

De persze egy ismerkedéshez irt bemutatkozásba nem szokás negatív dolgokat írni, az ember minél jobb fényben szeretné magát feltüntetni és ezzel nincs is baj. Ha valaki hasonlo dolgokra vágyik ugy is randizni fognak és szépen a többi dolgot is megtudják egymásról. Aztán majd kiderül hogy a pozitivumok vagy a negativumok vannak többségben.

A lényeg hogy jó olvasni azt hogy vannak még olyanok akik egyszerü, de szép dolgokra vágynak, olyanokra amikre én is!

Én speciel messze lakom pesttöl és a korábbi csalodások miatt egy ideje szüneteltetwm az ismerkedést, de talán egyszer megint belevágok. Azért én sem akarok wgyedül megöregedni.

Sok sikert az ismerkedéshez!

2022. aug. 27. 19:46
 6/10 steven95 válasza:

Üde meglepetés egy ilyen írás. Lehet kicsit sablonos, de mégis pozitív érzéssel olvastam. Inkább az a fontos, hogy a sablontól eltérően, hogy fogalmazod meg a saját szavaiddal. Mindenki kicsit máshogy fejezi ki magát, és ebből kell és érdemes következtetést levonni. Szeretem a különböző módon kifejtett "romantikus én" leírásokat.

Nem vagyok kapcsolati alapanyagnak való jelenleg. Sok sikert.


ui.: kifejezetten van társkereső kategória is, ha oda is írnál...

2022. aug. 27. 22:56
 7/10 anonim válasza:

Szimpatikus a leírásod, nagyjából én is hasonló srácot keresek :)

32/F

2022. aug. 28. 22:03
 8/10 anonim válasza:

Emberek! Ő nem nőt keres?! Miért irkálnak férfiak? 🤔

Még a kinézetedről írsz kérlek pár sort?

2022. aug. 29. 17:25
 9/10 A kérdező kommentje:

8: nem nőt keresek, valóban :)


178cm vagyok, rövid barna hajjal és szemüveggel

2022. aug. 29. 17:52
 10/10 anonim válasza:
Sajna nem én leszek:(
2022. szept. 3. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!