Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok,ha le akar szólítani...

Lányok,ha le akar szólítani valaki titeket ismerkedési céllal, milyen módon tudhatja meg előtte az illető,hogy bejön-e nektek?

Figyelt kérdés

Hogyan reagálnátok ha szeretnétek ismerkedni és hogyan ha nem?


Vannak jelzéseitek erre?


2022. szept. 10. 12:19
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
Sehogy nem tudhatja, de az utcán ne is szólítson le senki.
2022. szept. 10. 14:40
 2/40 anonim válasza:
1-es, és ha az illető ahol dolgozik erős férfitöbblettel bír, az életében meg nem nagyon fut össze lányokkal akkor mit tegyen? Hagyjon ott valakit aki szipmi neki? Most értem hogy zavaró a visszautasítás, de lehet úgy is csinálni, hogy mindkét félnek kellemes legyen
2022. szept. 10. 15:06
 3/40 anonim válasza:
Nem tudom, mit csináljon, de engem ne szólítson le.
2022. szept. 10. 15:08
 4/40 anonim válasza:
irják h őt ne szólítsa le senki. másik kérdésben hová tűntek a férfiak, akik le merik szólítani őket? ennyi h*lye picsát..
2022. szept. 10. 15:42
 5/40 anonim válasza:
Én olyat biztosan sosem írtam, mert mindig is rühelltem, ha a magadfajták hozzámszóltak.
2022. szept. 10. 16:06
 6/40 anonim válasza:
Magadfajták..nem is ismersz. Pedig hidd el, két kezed összetennéd egy olyan srácért, mint én.
2022. szept. 10. 16:08
 7/40 anonim válasza:
Jesszusom, ne már. :D Azért legyen már határa a beképzeltségnek is. Ha te lennél az egyetlen férfi a világon, akkor se kellenél.
2022. szept. 10. 16:13
 8/40 anonim válasza:
Nyugodtan szólítsd le. Max visszautasít, egy perc, nem kár érte. Ha meg alakul valami, már megérte.
2022. szept. 10. 16:37
 9/40 anonim válasza:
Valaki srácok egy abszolút dekoratív, kedves, aranyos, szerény jólelkű lányt mint #7 es??? Ne féljetek amelyik kutya ugat az nem harap.
2022. szept. 10. 18:19
 10/40 anonim válasza:
Amúgy nekem a héten volt egy tök jó élményem. Közelítettem az autómhoz de egy jó 50 méterre megláttam a járdán közeledni egy csinos lányt szemüveges, barna hullámos haj teljesen átlagos forma de olyan kisugárzása volt fuh. Bepakoltam a kocsiba közben míg közeledett és elhaladt végig tartotta a szemkontaktust. Még meg is fordult a fejemben, hogy ha erre nem lépek akkor mire?! De nem voltam úgy öltözve és nem mertem lépni. Annyi előrelépés történt, hogy nem utána fél órával jut eszembe mit kellett volna. Csak az a baj mérlegeltem. Bánom.
2022. szept. 10. 18:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!