Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mikor szingli vagyok nem...

Mikor szingli vagyok nem kellek, ha van valakim tapadnak a nők. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Mikor barátnőm volt, két kezemen sem tudom megszámolni, mennyi csaj flörtölt vagy kezdett ki velem, de most hogy megint szingli vagyok, mind átnéz rajtam és tinderen szinte sosincs normális match. Persze ott is mikor nagy ritkán akad egy, akkor biztos a következő napokban jön még három, hiába, mivel párhuzamosan nyilván nem fogok 4 csajt fűzni. Mi ennek az oka? Miért veszti el a férfi a vonzerejét szingliként?


29, F



2022. szept. 19. 21:28
 1/8 anonim válasza:
Talán magabiztosabb, boldogabb vagy mikor párkapcsolatban vagy?
2022. szept. 19. 21:38
 2/8 anonim válasza:
Nőként mondom, hogy sok az aljas nő. Versenyszellem vagy irigység, önértékelési gondok, de sok aljadéknak azért is a "másiké" kell, mert ettől érzik magukat jól, ha más pasiját, férjét elcsábítják. Vannak akik kifejezetten agresszíven nyomulnak. Sajnos nem egy ilyenbe belefutottam én is, és persze, aki olyan, azt vigyék is, de azért elég mocskos dolog belepofátlankodni mások kapcsolatába. Utálom az ilyeneket. Bár sajnos tapasztalatom az is, hogy mégis a ribizlikhez vonzódnak a férfiak, mert az "izgalmasabb". 30N
2022. szept. 19. 21:40
 3/8 anonim válasza:
Nem akarnak párkapcsolatot csak szexet,és egy foglalttal ez pont jó.
2022. szept. 19. 21:41
 4/8 anonim válasza:
Nézd meg a Kellékfeleség című filmet. A csávó direkt jegygyűrűt hord, hogy csajozhasson, mert amikor a nők meglátják a gyűrűt, egyből elkezdenek mászni rá. Próbáld ki.
2022. szept. 19. 22:18
 5/8 anonim válasza:

Lehet hogy csak ugy latod.

En akkor sem kellettem senkinek mikor szingli voltam es akkor sem mikor parkapcsolatban. Legalabbis nem vettem eszre semmi erdeklodest a nok iranyabol.

2022. szept. 19. 22:54
 6/8 anonim válasza:

Sok múlik azon, hogy mennyire vagy szem előtt. Nyilván, ha az ismerősök egész nap azt hallgatják, hogy milyen jó veled, akkor nekik is szimpatikus leszel (és itt belép be a 2. válaszoló gondolata).

Ha szingli vagy és nincs olyan környezeted, hogy a nők továbbra is lássanak, akkor ez ilyen…

Az online társkeresők pedig… ne azalapján mérjed meg magad, ha kicsit is érdekel, akkor olvass utána mi történik az online társkeresőkön, rengeteg anyag található.

Amúgy számomra furcsa, hogy egyszerre csak egy matchnek írsz, miért? Ha már randizol valakivel és komolyodik az ügy, akkor persze így korrekt, de a match az még „semmi”… Utána kezdődik meg csak a beszélgetés, ahol szimpátiát keresünk, hogy lehessen tovább lépni.

2022. szept. 19. 23:45
 7/8 anonim válasza:
Ez mindenkinél így van! Érdekes!
2022. szept. 25. 08:10
 8/8 anonim válasza:

Ez különben tényleg így van.


Saját magamon is tapasztaltam.

Szerintem azért,mert felszabadultabb vagy boldogabb, nem akarsz görcsösen csajozni,magadat tudod adni.

Lehet többet mosolyogsz.

2022. okt. 3. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!