Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szegeden melyik hely a legjobb...

Szegeden melyik hely a legjobb az Ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Ismerkedni szeretnék más hölgyekkel kapcsolatban, akik szintén ismerkednének, hol lehet szegeden ismerkedni?
2022. szept. 26. 13:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Senki??? Minden Nő foglalt Szegeden?
2023. ápr. 27. 17:18
 12/14 Noren1989 válasza:

Nber, azóta, az elmúlt fél évben, legalàbb egyszer eltoltad magad a javasolt helyek egyibe?


Vagy itt vàrod a sorsod online?

2023. ápr. 27. 17:28
 13/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom, de nem megy... Mindig leblokkolok...

Valahányszor közeledek egy csajhoz úgy elájulok tőle,a kisugárzástól, hogy meg sem merek szólalni annyira szépek... De van egy kis bökkenő nem szeretnek. Nem tudom, miért azt nem tudom...

2023. ápr. 27. 17:38
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát tudod jó dolog szerelmesnek lenni, de jobb dolog megkapni azt, akit igazán szeretsz... Maga az együttlét és a szikra ... Ez nálam sosem adatott meg... Hát sajnálom most már a fogyatékos embereket, mert ők sem kaphatják meg azt a csodálatos nőt , akit szeretnének...

Szerintem minden ember-aki vágyakozik egy nő iránt kapja meg... Miért ne lehetne olyan életet élni, hogy nő nélkül?

2023. ápr. 27. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!