Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Azok a nők, akik nagyon félve...

Azok a nők, akik nagyon félve és nehezen ismerkednek lenne kedvetek ismerkedni velem?

Figyelt kérdés

Én is élég nehezen ismerkedek itt a neten. Szeretnék ismerkedni okos, értelmes nőkel! Akivel jól ellehet beszélgetni, ismerkedni.


Minimális elvárásom (röviden): Legyen értelmes, ne legyen csöcs és segg kirakós nő, szeressen beszélgetni, ne legyen felszínes. Szeresse a lazább programokat.

Felső korhatár nem érdekel. Nem érdekel, ha pl: 40+-os valaki. Az aló korhatárt azért lényeges, hogy ne lépjük át amit nem szabad!


Magamról röviden: 35 éves vagyok. Szereretek kirándulni, szabadban lenni, szeretnék olyan párt találni aki érti ezt a szeretet dolgot és nem a felszínességre utaznak.


Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését akkor privátba folytassuk és természetesen többet beszélek.

És tényleg csak értelmes gondolkozású nők írjanak, és unatkozó akik csak szórakozásból chatelnének 1-2 napig és utána lelépnek azok kérem ne írjanak! Köszönöm!


Legyen szép napotok! Sziasztok!



2022. okt. 7. 06:44
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

8-as Köszönöm szépen!

Lehet durván fogalmaztam, de semmi sértőt nem írtam rá (tudom, nem is állítottad). Igazából magamat próbálom védeni.

Elég rosszul estek ezek a rágalmazások. Képzeljétek el, hogy én nekem borzasztó kevés az önbizalmam. És én se vagyok tökéletes. Félve ismerkedek, kicsit félek is a visszautasítástól. Gondoltam megpróbálom hátha akad itt egy nő aki szívesen ismerkedne velem. És tényleg nem is volt az írásomban semmi provokatív. Ezek után én már talán fel is adom az ismerkedést szerintem. Milyen szöveget kellett volna akkor kiírnom? Én nem vagyok szex centrikus, de akkor hazudjam az? És csak "arra" kellene a nők és csak olyan jelentkezzen? Esküszöm nem értem! Túl sokáig voltam egyedülálló. Pár éve kezdtem újra az életemet. Rengeteg változáson mentem keresztül. Depressziómat sikerült legyőznöm és most már szeretnék rendes életet élni. Már nem vagyok depressziós! Lefogytam teljesen, mert megvoltam hízva nagyon. És annyira motivált voltam, hogy párt keressek magamnak, hogy én is boldog életet éljek, hogy teljes mértékben le is fogytam. Egy komoly kényes műtétet is megcsináltattam, hogy ez se legyen kizáró ok ha esetleg valakivel komolyabbra fordulna. Szóval én megpróbáltam és meg is fogok próbálni mindent, hogy megtaláljam a másik felemet. De így hogyan? Ha egyes személyek elveszik a kedvemet és a másik kedvét is. Az 1-es válaszolóval sikeresen felvettem a kapcsolatot. És amint kiírásra került a 4-es és az 5-ös onnantól nem ír. Remélem csak dolga van és kapok rá esélyt, hogy megismerjen és ha nem vagyok szimpatikus akkor azzal sincs semmi baj. Nem lehet mindenki mindenkinek szimpatikus. De ha meg úgy van, hogy tényleg nem ért rá és megkapom azt az esélyt, hogy betudjam bizonyítani annak az ellenkezőjét, amit állítottak és kis szerencsére még szimpatikus lennék neki akkor már boldog lennék. (Egyébként amit írt privátban az 1-es az alapján nekem szimpatikus!)


Köszönöm a válaszokat!

2022. okt. 7. 15:22
 12/24 anonim válasza:
Nem értem miért bántották a kérdezőt tényleg nem írt bele semmi provokatív dolgot! Normálisan leírta mit szeretne és nekem is az jött le hgoy komoly kapcsolat érdekelné. Legalább ő nem 1 mondatot írt mint sokan mások márt mások annyit írnak csak lenne valakinek ismerkedni és ennyiből is kifújt az ő intelligenciájuk!!!!! A kérdező meg legalább normálisan megfogalmazta ami nem 2 mondatból állt. Sok sikert kérdező!!!!! Ne add fel szerintem!!!!
2022. okt. 7. 15:48
 13/24 A kérdező kommentje:
12-es! Köszönöm!
2022. okt. 7. 16:05
 14/24 anonim válasza:
9: Fogd már fel, hogy nem a mentális beteg nő vagyok, akivel hónapokig fonogattátok egymás haját - már, ha nem te találtad ki - , és hogy nem ismerlek, te élhetetlen hülye. -.- Feldobta a kérdést az oldal, és válaszoltam. Ennyi a sztori.
2022. okt. 7. 17:31
 15/24 anonim válasza:

"Attól, hogy szeret valaki merészebben öltözködni, még nem lesz egy felszínes krva, - sőt, attól még lehet introvertált is -"...


Ezzel maximálisan egyetértek. Én például nem rakom ki a "dolgaimat", de annyiból feltűnőbben öltözködöm, hogy szeretek adni a megjelenésre, a színek, stílusok passzolására, húzok feszesebb nadrágot/ruhát - amiből kilógni semmi nem lóg ki -, stb. (ja és még olyan ördögtől való dolgot is művelek, hogy kisminkelem magam - nem "vakolat", csak smink), úgyhogy kaptam már meg, hogy mennyire nem illik a megjelenésem a személyiségemhez, mert valójában meg introvertált, félénk vagyok, és alapvetően illenek rám a kérdésben leírt "elvárások" is. Úgyhogy valóban nem ezen múlik, de van, hogy félreértik olyanok, akik külső alapján szeretnek messzemenő következtetéseket levonni a belsőről is ahelyett, hogy meggyőződnének arról, hogy valójában milyen az az ember.


Kérdező, szerintem se voltál provokatív, de azért a külső alapján ítélkezéssel szerintem is vigyázz: lehet, hogy van, aki szereti valamilyen oknál fogva a mélyebb dekoltázst például, de attól még személyiségjegyei alapján pont olyan, mint akit keresnél. Ha valakinek a viselkedésén is látszik, hogy "problémás" (persze kinek mi), az már más.

26N

2022. okt. 7. 17:32
 16/24 anonim válasza:
Azt változatlanul fenntartom a három környi nagy hisztid után, amit ide penderítettél, hogy átkozottul labilis és frusztrált vagy, de ez szerencsére nem az én problémám.
2022. okt. 7. 17:33
 17/24 Manócska1 válasza:
kedves kérdező,ne hagyd hogy elvegyék a kedvedet az ismerkedéstől. szorítok neked.
2022. okt. 7. 17:43
 18/24 anonim válasza:
Nem a kedvét akarjuk elvenni, csak felhívni a figyelmét, hogy dolgoznia kéne önmagán, a hozzáállásán. A személyiségfejlesztés nem szégyen, és az ismerkedésben is hatékonyabbá tehetné.
2022. okt. 7. 17:49
 19/24 A kérdező kommentje:

Egyszóval nem mondtam, hogy elítélem azokat a nőket akik többet mutatnak magúból. Nem az én stílusom, én is szolidal öltözködök, és szerintem egyáltalán nem engem keresnek az ilyen típusú. Semmi bajom velük!

Én arra szerettem volna utalni ami ne nagyon ment át pár embernek akik tényleg átesnek a ló túloldalára. Egyáltalán nem zavarna ha a párom passzos nadrágot venne fel vagy V-nyakú pólót hordani.

Lehet kicsit hülyén fogalmaztam.

Szerintem zárjuk le ezt az egészet. Mert így is megbántam a kiírásomat!

Az 1-es hölgy nagyon aranyos, de sajnos miután kiírásra kerültek a támadó jellegű üzenetek és elolvasta ezeket azóta nem ír vissza. Amit nagyon sajnálok!

Ilyen az én karmám vagy nem tudom...


Bocsánatot kérek mindenkitől!


További szép napot mindenkinek! Sziasztok!

2022. okt. 7. 18:45
 20/24 anonim válasza:
Ne add fel kérlek. Tök normális vagy. A világ xar. Emberekkel foglalkozom, nagyon nehéz mostanában. Nincs baj veled. Sok sikert kívánok!
2022. okt. 7. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!