Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Azok a nők, akik nagyon félve...

Azok a nők, akik nagyon félve és nehezen ismerkednek lenne kedvetek ismerkedni velem?

Figyelt kérdés

Én is élég nehezen ismerkedek itt a neten. Szeretnék ismerkedni okos, értelmes nőkel! Akivel jól ellehet beszélgetni, ismerkedni.


Minimális elvárásom (röviden): Legyen értelmes, ne legyen csöcs és segg kirakós nő, szeressen beszélgetni, ne legyen felszínes. Szeresse a lazább programokat.

Felső korhatár nem érdekel. Nem érdekel, ha pl: 40+-os valaki. Az aló korhatárt azért lényeges, hogy ne lépjük át amit nem szabad!


Magamról röviden: 35 éves vagyok. Szereretek kirándulni, szabadban lenni, szeretnék olyan párt találni aki érti ezt a szeretet dolgot és nem a felszínességre utaznak.


Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését akkor privátba folytassuk és természetesen többet beszélek.

És tényleg csak értelmes gondolkozású nők írjanak, és unatkozó akik csak szórakozásból chatelnének 1-2 napig és utána lelépnek azok kérem ne írjanak! Köszönöm!


Legyen szép napotok! Sziasztok!



2022. okt. 7. 06:44
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Írtam most privátban! El voltam foglalva sokáig.


1-es válaszoló.

2022. okt. 7. 21:01
 22/24 A kérdező kommentje:
De arányos vagy! :) Köszönöm bizalmat! Írok! :)
2022. okt. 7. 21:22
 23/24 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

#15 vagyok, én nem támadásból írtam, amit írtam, csak jóindulatú figyelmeztetésnek szántam, de ha nem ítélkezel, csak rosszul jött át, akkor hagyd is figyelmen kívül. :)

Azt meg nem tudhatod, hogy ki milyen férfit keres, én is például szolidabb, normális erkölcsű, introvertáltabb férfit keresnék (akár külsőre is szolidabb, az nekem ilyen téren mindegy, és biztos nem vagyok ezzel egyedül!), hiába tűnhetek csak és kizárólag külsőre, viselkedést nem figyelembe véve, "extrovertáltabbnak". És nem kell megbánnod azt sem, hogy kiírtad a kérdést.

2022. okt. 7. 22:56
 24/24 A kérdező kommentje:
23, én tudom nem támadásnak szántad. Nem rád gondoltam. Semmi baj nincs!
2022. okt. 7. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!