Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt mélyen spirituális...

Van itt mélyen spirituális lány? (21/F)

Figyelt kérdés
Spirituálisnak lenni annyi, mint minden, amihez kapcsolódni tudsz. Ha nem is tudja, de érzi, hogy a létezésre másként tekint, örömmel. Igyekszik a hitrendszereken túllátni , nem elégíti ki az a valóság, amit lát, próbál válaszokat keresni. A dolgokat mindig a szeretet szempontjából közelíti meg, akkor is, ha a valóság mást mond. Szívében ott az áhítat akkor is, ha egy adott helyzetet reménytelennek él meg. Valami hasonlót értek a spirituális szó alatt. Írok magamról pár sort: Mindig is közel álltak hozzám a viharok, de igazából minden ebben a kategóriában, ami a légkörben olyan, mint a medve az erdőben. Közelre könnyen kárt tehet benned, távolról erőt sugároz, de mégis tiszteletet követel. Nincsenek ellenemre a középkori típusú játékok sem, azok, ahol szörnyek ellen kell menned. Képzeletbeli világ, ahol felszerelést kell szerezned, képzeletbeli ellenfelekkel küzdeni, ez is egy érdekes kombinációt hagy maga után. Szeretem az esélyvalószínűséget, valamire xy esély van, hogy bekövetkezzen. Gondolom a meglepetésfaktor miatt, különböző eseményeket generálhat. Hangulatos sötétben lenni, az égbolt máshogy ragyog, megfigyelheted azt a réteget, amely nappal nem látható. Kit keresek? Keresem azt a lányt, aki hozzám hasonló, de céljaink közösek. Akivel változó kalandokban lehet részünk. Aki nem a szerepek szerint látja magát, még ha nem is tudja ezt. Akivel megoszthatjuk egymást, nem kizárva ezáltal a másikat a fennálló falak kapcsán. És akivel teremthetünk valami fényeset közösen. Tudom, hogy minimális az esély arra, hogy ez megtörténjen, de kíváncsi vagyok.

2022. okt. 19. 17:11
 1/3 Pillér2 válasza:
Igen, követem a spirituális énem tanácsait, érzéseit, de teljesen neki sem hiszek mindig.
2022. okt. 19. 18:32
 2/3 anonim válasza:

En csak tudatosan álmodok


22 L

2022. okt. 19. 21:09
 3/3 anonim válasza:
Én Spirituális Sátánista vagyok, ha gondolod írj. 22L
2022. okt. 19. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!