Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyek! 45-50 között Békéscsa...

Hölgyek! 45-50 között Békéscsabáról vagy környékéről írnátok, akinek a társkereső oldalak nem jönnek/jöttek be?

Figyelt kérdés
Csak férfiként nehéz az ismerkedés, kapcsolatfelvétel (tartós kapcsolat reményében) vagy nőként sem jobb a helyzet?

2022. okt. 20. 06:39
 1/5 anonim válasza:

Ha nő lennél és pasik véleményét kérdeznéd, 24 óra alatt már 2-3 oldalas nyilvános és kitudja mennyi privát levelekkel lennél tele. Ennyit arról hogy a nők szeretnének ismerkedni. Ilyen kérdések alatt simán meglehet ezt cáfolni

[link] Ez a kedvenc statisztikám! 22F

2022. okt. 22. 08:37
 2/5 anonim válasza:
Előző vagyok! Ha rám hallgatsz kérdező inkább élőben próbálj ismerkedni ott sokkal nyitottabbak az emberek mint online ez főleg a nőknél látszódik meg nagyon. Ha itt interneten nem tartozol bele pasiként a felső 20 vagy 10%-ba akkor le vagy sz.rva vagy szebben mondta levegőnek vagy nézve! Most majd jönni fog a sok nő nekem köszönhetően akik ezt az állítást próbálják megcáfolni. Ha ez így lenne akkor írj ki random idő múlva fordítva kérdést hogy nőként szeretnél ismerkedni és linkeld be ide. Utána a sok női kommentelő pofára esne!
2022. okt. 22. 08:39
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a megerősítést. Igazad lehet, illetve van, a hatalmas érdeklődés ezt bizonyítja.

Az életregényem nem kívánom senkire rázúdítani, elvárások pedig szóba sem kerültek, és sem pesti sem debreceni nem vagyok, így nagyon szűk a merítés.

Ja, meg nincs csatolva kép, amin egy új kocsi van mögöttem. Fekete terepjáró...

2022. okt. 22. 17:01
 4/5 anonim válasza:
Én 2 éve próbálkozok ezeken az oldalakon és szinte semmi. 2021 nyarán volt randim egy lánnyal de nem volt meg bennünk az a közös nevező így felejtős, azóta szinte semmi, pedig annyira csúnyán nem nézek ki. Van rajtam 5-10 kg súlyfelesleg de annyira le vagyok fosva mintha 30 kg súlyfelesleg lenne rajtam. Ha kicsit pocakos vagy akkor okádanak a nők! Bezzeg ha mi okádunk a kövér nőktől akkor a k. anyánkat! Amúgy meglehet nézni hogy kik szeretnének és kik nem szívesen ismerkednek. A nők szerint mi nem akarunk írni meg mi tűnünk el a beszélgetések után társkereső oldalon én ennek valamiért az ellenkezőjét tapasztalom. Eleve mi férfiak írnunk a nőknek a nők nagyon ritkán írnak ránk, és mi hiába írunk 80%-ban a nőknek, ők 80%-ban nem írnak vissza csak általában azoknak akik valamilyen tulajdonságuknak köszönhetően kitűnnek a tömegből. Itt gyakorin is a ismerkedős kérdések 90%-át férfiak teszik fel és meglehet alattuk nézni nyugodtan hogy mekkora érdeklődést váltanak ki, szinte semmilyet de ugye a nők szeretnének ismerkedni és nem a férfiak. Ilyen és ehhez hasonló kérdéseknek köszönhetően ezt 90%-ban meglehet cáfolni ahogyan itt is! Úgyhogy inkább mi férfiak ismerkednénk csak a nők 80-90%-a miatt nem tudunk mert valljuk be a mai generáció nagyobbik részével sajnos lehetetlen az érdemi kommunikáció.
2022. okt. 23. 06:45
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez azért érdekes, mert egyes vizsgálatok szerint a felnőtt társadalom 50%-a egyedül él. Úgy nők, mint férfiak. És nyugaton ez az arány régóta rosszabb.

A társkeresők valamiféle választ adnak erre a helyzetre, létjogosultságuk tény, és egyben vámszedői is a helyzetnek.

Egy spontán tekintetváltás az utcán többet ér sok levélnél, abba ténylegesen bele kell állni, és feltalálnia magát az emberfiának, és persze a nőnek is, de annál egyszerűbbet nem teremtett az ég -szerintem-.

Hozzá kell tenni, hogy kaptam társkeresőről olyan visszajelzést, hogy a nőket csak húsnak tekintik, nem felém célozva ezt, épp ellenkezőleg..., tehát a megközelítés úgy a virtuális térben, mint az életben, egyformán, tisztelettel és felelősséggel kell megtörténjen, persze a humor rengeteget segít, de ahogyan mindennek, ennek is van technológiája, amiről mindkét fél hajlamos megfeledkezni, és, ha egy ilyenbe, sok ilyenbe fut bele bármelyik fél, akkor csak egy út van: az újrapróbálkozás.

A társkeresőhöz azt mondják idő kell, de egy alkalmas tekintetváltási pillanat elkapásához, megéléséhez is.

Az embernek, mindkét félnek nagyon le kell adnia az egójából, hogy elkezdődjön valami, és amikor a szeretetre nyitottság meghaladja az egót, akkor jó eséllyel elkezd működni valami, a lélek be tud kapcsolódni az áramlásba, meglátja a pillanatot, és, minnél tovább fenn tudja tartani ezt az állapotot, annál több jó élményre számíthat. Mondjuk ehhez nagy tartás kell..., hogy az ember embernek tudjon maradni, ne legyen tolakodó stb...

2022. okt. 23. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!