Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan férfi, aki...

Van itt olyan férfi, aki szintúgy komoly kapcsolatra vágyik, de nem akarja sietősre venni a figurát? 23-30 éves korosztály. Somogy-Tolna-Baranya előny, ha jól alakulnak a dolgok.

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek, aki szintúgy volt már komoly kapcsolatban (több éves), és nem nekem kell „kioktatnom”.


Átlagos kinézetű, és nem alacsonyabb 170cm-nél


Nem kövér (én sem vagyok az)


Belsőre csak azt tudom, mit nem szeretek:

- ha elnyomó és totál domináns egyén vagy

- karrierista

- anyuci pici fia

- ha a gondolkodásmódod leragadt vhol a 20. században vagy azelőtti időkben.

- vmi idióta trendet követsz (paleo, insta sztár stb...)


Lehet ez így durvának tűnik leírva, de tán így megspórolhatunk magunknak egy kis időt.



Rólam:

- 167 cm magas

- kb. 57 kg

- az aktuális párom a legfontosabb, a karrier csak másod-harmadlagos párkapcsolatban

- nem élek a szociális médiákon, így nem vagyok naprakész az aktualitásokkal


A következő kapcsolatomat stabilabb alapokra szeretném helyezni, így szeretném először megismerni a másik felet :)


(Ja, nagyon nem szeretem ha vki a szabadidőmet akarja szabályozni, és ha ki van már attól akadva, h ha egy-két napig nem írok vissza- nem a telón lógok 0-24-ben.)



2022. okt. 30. 16:58
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:

No, akkor nézzük sorjában.


>>nem nekem kell „kioktatnom”.<< A kioktatást általában pejoratív értelemben használják, ezt neked tudnod kellene, ha intelligens vagy. Szóval senkit sem kell kioktatnod, azt egyébként is kevesen viselik el.


"Átlagos kinézetű". Igen, aztán ha jelentkeznek az ilyenek, akkor a nők többségéhez hasonlóan te is valamilyen indokkal kiszórod az összeset ("ez messze lakik", "ennek nagy az orra" stb.). Tapasztalataim szerint aki átlagos faszit keres, az rendszerint kapásból lapátra teszi az ilyen jelentkezőket.


"ha elnyomó és totál domináns egyén vagy". Jaj, egy femináci... Szóval a férfi legyen férfi, de ha domináns, akkor már elnyomó is. Na, bumm.


"ha a gondolkodásmódod leragadt vhol a 20. században vagy azelőtti időkben". Az enyém nem, szóval kezdeményezhetsz te is, virágról, bókokról ne is álmodozz, a randi helyszínére nem én utazom, hanem te, és a randi teljes költségét is te fizeted. Mivel kertes házban élek, mehetsz ásózni, kapálni, füvet vágni, fát hasogatni stb. Elvégre egyenrangúságot akartatok, vagy nem?


"az aktuális párom a legfontosabb, a karrier csak másod-harmadlagos párkapcsolatban". Igen, ebből jól meg is lehet élni. Vagyis elvárod, hogy legyen pénzetek, a faszid ne tartson ugyanott tíz-húsz év múlva, mint most, de azért magasról tegyen a karrierjére, ehelyett téged babusgasson.


Sok szerencsét, királylány, már ha lesz olyan idióta, aki örömmel a karjaidba veti magát. Én inkább néznék távcsővel a Napba, de kinek hogy tartja a gusztusa.

2022. okt. 30. 17:56
 12/35 A kérdező kommentje:
Wow. Még hogy nekem vannak irgalmatlanul nagy elvárásaim, főleg ezeket a kommenteket elnézve... Hát sok szerencsét Nektek is! 🥹
2022. okt. 30. 18:10
 13/35 anonim válasza:

Szerintem a 12-es jókat írt.

Túl sok az ellentmondás

2022. okt. 30. 18:12
 14/35 anonim válasza:
#14: Ez sajnos egyáltalán nem meglepő a nőknél. Elvárják hogy egyszerre legyél határozott és érzékeny, humoros és komoly, az ágyban egyszerre legyél gyengéd és vad, legyél társasági ember, de ne a baráti társaságoddal töltsd az időd, legyél átlagos külsejű, de ha átlagos vagy, akkor már rondának számítasz, ne legyél karrierista, de ha nem jutsz előrébb a ranglétrán, akkor élhetetlen semmirekellő és naplopó vagy, aki megelégszik azzal, ami van stb.
2022. okt. 30. 18:18
 15/35 A kérdező kommentje:
Kiírtam egy kérdést. Erre az unszimpátiátokat rávetítettétek nemes egyszerűséggel a női nemre. Pluszban általánosítani kezdtetek. Persze, tisztelet a kivételnek (Nektek ténylegesen is sok sikert kívánok! Remélem jövő ilyenkorra már boldog kapcsolatban lesztek!)
2022. okt. 30. 18:28
 16/35 anonim válasza:
Én szívesen ismerkednék, de korábban még nem volt komoly kapcsolatom, ami ha jól látom kizáró ok. Nem tudom miért gond, duplán megbecsülném a páromat, tanítgatni meg nem kell, nem vagyok szűz. Mindegy, amúgy is budapesti vagyok. 28/F
2022. okt. 30. 18:33
 17/35 anonim válasza:
Elárulod miért lett vége az előző kapcsolatodnak?
2022. okt. 30. 18:36
 18/35 A kérdező kommentje:

Anyagilag én vittem a vállamon a kapcsolatot, és érzelmileg is. Nem hallgatott rám semmiben, mindig azzal jött, hogy Ő sokkal éretebben tud döntéseket hozni, de ha már vmi aprócska összekapásunk volt, nem Velem ült le megbeszélni a problémáinkat, hanem azonnal tárcsázta az anyukáját. Mellesleg mindig eljátszotta azt, hogy mennyire nincs pénze (általam akart spórolni, azaz az én pénztárcámban turkált képletesen), de a nővére elárulta, h minden nagyobb kiadását az apja finanszírozta. Akkor kérdem én, hová ment el az a több százezer forint?

Na ebbe a végére belefáradtam, és pszichésen is kezdtem rámenni. Többször is kértem, hogy üljünk le megbeszélni ezt, de mindig felkapta a vizet és agresszív lett. Na ebből többet nem kértem.

2022. okt. 30. 18:53
 19/35 anonim válasza:
Nekem szimpatikus vagy, de sajnos nem illünk össze...
2022. okt. 30. 18:56
 20/35 anonim válasza:
Ez a napba nézés tetszik, azóta is ezen röhögök :DDD
2022. okt. 30. 20:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!