Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan férfi, aki...

Van itt olyan férfi, aki szintúgy komoly kapcsolatra vágyik, de nem akarja sietősre venni a figurát? 23-30 éves korosztály. Somogy-Tolna-Baranya előny, ha jól alakulnak a dolgok.

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek, aki szintúgy volt már komoly kapcsolatban (több éves), és nem nekem kell „kioktatnom”.


Átlagos kinézetű, és nem alacsonyabb 170cm-nél


Nem kövér (én sem vagyok az)


Belsőre csak azt tudom, mit nem szeretek:

- ha elnyomó és totál domináns egyén vagy

- karrierista

- anyuci pici fia

- ha a gondolkodásmódod leragadt vhol a 20. században vagy azelőtti időkben.

- vmi idióta trendet követsz (paleo, insta sztár stb...)


Lehet ez így durvának tűnik leírva, de tán így megspórolhatunk magunknak egy kis időt.



Rólam:

- 167 cm magas

- kb. 57 kg

- az aktuális párom a legfontosabb, a karrier csak másod-harmadlagos párkapcsolatban

- nem élek a szociális médiákon, így nem vagyok naprakész az aktualitásokkal


A következő kapcsolatomat stabilabb alapokra szeretném helyezni, így szeretném először megismerni a másik felet :)


(Ja, nagyon nem szeretem ha vki a szabadidőmet akarja szabályozni, és ha ki van már attól akadva, h ha egy-két napig nem írok vissza- nem a telón lógok 0-24-ben.)



2022. okt. 30. 16:58
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:

Én csak azt javaslom, hogy mielőtt valakinek tönkreteszed az életét szedd rendbe magad! Aki ilyen gondolatokkal menne bele egy “komoly” kapcsolatba az nem lesz igazi csak mint egy hibátlan egyenlet.

Más: ne az előző kapcsolataid szerencsétlenségeivel töltsd meg az új lehetőségét.

2022. okt. 30. 21:59
 22/35 anonim válasza:

Öreg vagyok én már hozzád.😀

24F

2022. okt. 30. 23:28
 23/35 anonim válasza:
Kaposvári férfi vagyok, de idősebb (48),és szeretőt keresek. Szerintem normális igényeid vannak.
2022. okt. 30. 23:41
 24/35 anonim válasza:
Legyen?
2022. okt. 31. 11:55
 25/35 anonim válasza:

Csinos vagy?

23F

2022. okt. 31. 14:12
 26/35 anonim válasza:

Olvasom a kérdező bejegyzését és fogom a fejem. Értem én hogy sok felesleges kört akarsz megkerülni, mert egypárszor "megégetted" magad,de mind tudjuk az élet nem ilyen. Mondom én aki 20 éve házas, két kamasz gyerekkel. Ne úgy keress férfit hogy felsorolod az elvárásaidat, hanem aki számodra szimpatikus. Nálam elsősorban az számított hogy független legyen és hogy dolgozzon. A többi úgyis jön magától a szeretet által tudjátok egymást formálni. A lényeg: legyen közös céljaitok,

és terveitek.

2022. okt. 31. 16:28
 27/35 A kérdező kommentje:

#21: Őő... Épp ezért írtam le, hogy lassan szeretném felépíteni a kapcsolatot (nem egyből összebútorozni) + azért is szeretnék megismerkedni más személlyel, hogy esetleg én is tanuljak/tapasztaljak újat- mert lehet, hogy ha nem is alakul semmi, de átad Nekem olyat, amit eddig más nem (remélhetőleg nem vmi divatos nemibetegséget).


Lehet, hogy unszimpatikus volt, ahogy megfogalmaztam a kérdésemet és az elvárásaimat, de az játszódott le az agyamban, hogy... „Ah sh*t, here we go again.”- nyilván ettől a sok, mára már totál toxikus negatív gyakoris kommentelőtől, amit sztem nem kell részleteznem. Ahogy levettétek, engem is értek sérelmek- de ezért még nem gyűlölöm az egész férfi nemet. Sőt... Legjobb barátaim közt is képviseltetik férfi tag.


#22 Princess Diana is a key for a valid statement.


#23 Szeretem az ilyen nyílt kommunikációt, és igen, sajnos a 48 az már sok különbség. De remélem akad vki aki teljesíti az igényeidet :p


#24 Csak ha 420 friendly.


#25 Tudok az lenni, de ehelyett a csöves öltözködést preferálom, nem aggódván azon, hogy milyen atrocitásokba futok bele.


#26 Hát ne haragudj, de a Te kommented után kéne az embernek fognia a fejét. 20 éve házas vagy... Persze, lehet vannak ilyen örök érvényességek... De 2002-ben azért tényleg más világ volt, online terek főleg vidéki kisvárosokban alig(ha) léteztek, 1 internet café volt a városomban, és oda is alig lehetett bekerülni. Maradt az újság ismerkedés rovata, vagy a TV-ben ugyanez a módszer, esetleg a 6-os széle.

Viccet félretéve- aki nem volt egy társasági ember, az kénytelen volt kevesebb ingerrel járó platformokon próbálkoznia- így valahol türelmesebbek is voltak magukkal és másokkal is (ebben szocializálódtak). Mert egy átlagembernek igen is luxus cikknek számított egy (akkoriban normálisnak vélt) számítógép, nem hogy internet. Na meg ez a fogyasztói társadalom sem ütötte rá a nyomát a kapcsolatok dinamikájára sem. Tehát inkább adj hálat az égnek, hogy akkoriban voltál kamasz/fiatal felnőtt, és összejött az, ami sokunknak egyre inkább csak álom (nem a gyerekre értettem).

„Ne úgy keress férfit hogy felsorolod az elvárásaidat, hanem aki számodra szimpatikus. Nálam elsősorban az számított hogy független legyen és hogy dolgozzon.”

És még én vagyok ellentmondásos, és elvileg tele elvárásokkal- ezek után már teljesen igazatok van *brøther I cräve the forbidden lämp*

2022. nov. 1. 02:05
 28/35 anonim válasza:

27-ben totál agyhalott válaszokat adtál...

Ezek az angol és svéd szösszenetek is tök ratyik...

A 26-osnak adott válaszod pedig az ujjadból szoptad ki?Ugyanilyen volt a világ már akkor is...Én már csak tudom,mert 43 éves vagyok.Akkor sem volt semmi sem más.Te kevered a 90-es évekkel szerintem...

2022. nov. 1. 04:58
 29/35 anonim válasza:

Jó így a kifejtős válaszból lejön, hogy kár lenne időt pazarolni rá.


420 friendly meg a csöves öltözködés elég is a komolyság aláásására. Ez a művészlélek vagyok és mámorban élem az életem, sok angol szöveget használva magyarral keverve olyan szinten b@ssza ki nálam a biztosítékot mikor egy ilyen ember szájából hallom a komoly szót. Ha 10/11-es külső tartozna hozzá se fogadja be a szervezetem. Kedvencem ha még egy szép piercing is van az orrban, az a szexi marhakarika.

2022. nov. 1. 09:12
 30/35 anonim válasza:
Kicsi kínai fiú nem tudni angolul,nem érteni mi a probléma Diánával? Kicsi kínai fiú németül,spanyolul és egy kicsit szlovákul érteni.
2022. nov. 1. 10:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!