Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan férfi, aki...

Van itt olyan férfi, aki szintúgy komoly kapcsolatra vágyik, de nem akarja sietősre venni a figurát? 23-30 éves korosztály. Somogy-Tolna-Baranya előny, ha jól alakulnak a dolgok.

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek, aki szintúgy volt már komoly kapcsolatban (több éves), és nem nekem kell „kioktatnom”.


Átlagos kinézetű, és nem alacsonyabb 170cm-nél


Nem kövér (én sem vagyok az)


Belsőre csak azt tudom, mit nem szeretek:

- ha elnyomó és totál domináns egyén vagy

- karrierista

- anyuci pici fia

- ha a gondolkodásmódod leragadt vhol a 20. században vagy azelőtti időkben.

- vmi idióta trendet követsz (paleo, insta sztár stb...)


Lehet ez így durvának tűnik leírva, de tán így megspórolhatunk magunknak egy kis időt.



Rólam:

- 167 cm magas

- kb. 57 kg

- az aktuális párom a legfontosabb, a karrier csak másod-harmadlagos párkapcsolatban

- nem élek a szociális médiákon, így nem vagyok naprakész az aktualitásokkal


A következő kapcsolatomat stabilabb alapokra szeretném helyezni, így szeretném először megismerni a másik felet :)


(Ja, nagyon nem szeretem ha vki a szabadidőmet akarja szabályozni, és ha ki van már attól akadva, h ha egy-két napig nem írok vissza- nem a telón lógok 0-24-ben.)



2022. okt. 30. 16:58
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
#27 ajjaj, sajnos stoner csajokkal nem kezdek:D
2022. nov. 1. 13:33
 32/35 anonim válasza:

Szóval néha csinos vagy.

Szerinted szép arcod van? Objektíven nézve.

Vonzó személyiség, akivel lehet időt tölteni?


23F

2022. nov. 1. 19:12
 33/35 anonim válasza:
Szerintem a kérdező főnyereménynek hiszi magát, és vélhetően úgy gondolja, hogy majd betoppan a neki alanyi jogon járó szőke herceg. Engem speciel irritál ez a leereszkedő, kioktató, okoskodó, fontoskodó hangvétel. Megyek, és inkább keresek egy értelmes, normális nőt. Vagy ha ez nem megy, akkor marad a filmnézés.
2022. nov. 1. 19:38
 34/35 anonim válasza:

Mi vagy te, valami HR-es?

Mert kb. olyan stílusban írsz...

2022. nov. 3. 16:15
 35/35 anonim válasza:

Szia!

HR-s vagy?

2022. nov. 3. 19:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!