Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ukrajna ismerkedés?

Ukrajna ismerkedés?

Figyelt kérdés

Milyenek a nők arra felé? Olcsó kimenni? Januárban szívesen kiruccannék a határ közelébe ismerkedni, szórakozni. Barátnőm nincs, így szívesen ismerkednék. Írjatok, milyen tapasztalataitok voltak eddig, akár utazással kapcsolatban is.

Előre is köszi!



2022. nov. 2. 20:46
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Nem hinném, hogy para lenne a csajokkal. Olcsó. Múltkor nézem Munkácson több szállás volt 5 ezer forint környékén a bookingon... Budapest vagy Magyarország sem egy életbiztosítás, de szerintem Ukrajában már a háború előtt is jobb volt figyelni a pénzedre és cuccaidra, mint itthon vagy abban az elbszott Szerbiában.
2022. nov. 2. 20:51
 2/22 anonim válasza:
Én azt látom hogy csak kihasználják az embert, társkeresőn sok ukrán csaj van. Gyanúsan érdeklődőek szoktak lenni. Egy nő sosem érdeklődik a férfiak iránt. Úgyhogy én nem erőltetném. Főleg a mai háborús helyzetben nem.
2022. nov. 2. 21:23
 3/22 anonim válasza:
Itthon is van rengeteg ukrán csaj. Szerintem elég igénytelenek.
2022. nov. 2. 21:37
 4/22 anonim válasza:

2. "Egy nő sosem érdeklődik egy férfi iránt."



Hát akkor mit csinál? :)



Egyébként nem éri meg. Egy kedves barátom ismerkedett egy csajjal. Volt is valami meg nem is, majd a csaj teljesen eltűnt és azóta nem ad magáról életjelet sem.

2022. nov. 2. 22:32
 5/22 anonim válasza:
Mert drón robbant a lakásában.
2022. nov. 2. 22:46
 6/22 anonim válasza:
5. Minden oké vele, a srácnak nem válaszol már semmire, stb.
2022. nov. 2. 23:03
 7/22 anonim válasza:
Piálnak.. Jó sokat
2022. nov. 2. 23:16
 8/22 anonim válasza:

8. Gerinctelennek is kell valakinek lenni.


Win-win

2022. nov. 3. 00:18
 9/22 anonim válasza:

Ugyan olyan mint a többi ember, max nem érted mit mond :D

Jól főznek, házasok. Persze kivétel náluk is lehet :)

2022. nov. 3. 06:00
 10/22 anonim válasza:

Ukrajnába most kiruccanni 🤣🤣🤣 mert ha nem lennr háború eszedbe se lenne ukrán csajt kergetni...

Mellesleg fürödni nem szeretnek és büdösek... Letöltesz egy randi appot és ott koslatsz utánuk... Ukrajnában már nincsenek ukrán nők mind itt van...

2022. nov. 3. 07:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!