Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ukrajna ismerkedés?

Ukrajna ismerkedés?

Figyelt kérdés

Milyenek a nők arra felé? Olcsó kimenni? Januárban szívesen kiruccannék a határ közelébe ismerkedni, szórakozni. Barátnőm nincs, így szívesen ismerkednék. Írjatok, milyen tapasztalataitok voltak eddig, akár utazással kapcsolatban is.

Előre is köszi!



2022. nov. 2. 20:46
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

8-as!

Látszik IQ minusz nulla!

Attól hogy Ukrajnában maradna a nő a gyerekkel szerinted tényleg nem kellene tartásdíjat fizetni? Nagyon elvagy tévedve apa!


Na az ilyen tipik csöves barmok etetik be a lányokat hogy minden szép és jó nem kell védekezni, mert "nem lesz baj" mert te elhúzod a csíkot ha felcsinálsz valakit az a buta lány meg neveli egyedül eszébe se jut a tartásdíj, mert tönkre tetted lelkileg...


Téged is le kellett volna anyádba bombázni anno

2022. nov. 3. 07:25
 12/22 anonim válasza:

"Hát akkor mit csinál? :)"



Várja mind a sültgalambot.

2022. nov. 3. 07:42
 13/22 anonim válasza:

A " mind " erős túlzás ;)))

Csak épp nem a neked megfelelő szinten keresed ennyi.

Többet leraktam 25 éves koromig az asztalra egyedül( saját ház autó) szülők nélkül, mert alkeszek mint némely pasi 40 éves korára se csokkal meg minden szarra.

2022. nov. 3. 07:44
 14/22 anonim válasza:

Te nő vagy gondolom. Látod, pont az ilyen megjegyzések miatt gondolom én és még sok férfi ezt a nőkről. Mert tényleg így viselkednek. Rosszul esik, ismerkedésnél nem egyszer fordult elő hogy egyirányű volt a beszélgetés. Csak én kerestem. Mikor megkérdeztem ő miért nem, csak annyit írt: hát azt a férfinak kell.

Egy kapcsolat két emberről szól.

Ha jól látom te is általánosítod a férfiakat pénzügyi szempontból. Tapasztaltam olyat is aki meg akarta mondani hol dolgozzak, mit csináljak hogy az ő jólétét én biztosítsam.

Na ez a szomorú.

2022. nov. 3. 07:56
 15/22 anonim válasza:

Te kezdted az általanosítást, hogy a nôk így úgy amúgy. Tudod mikor nekem se volt semmim akkor engem is lenéztek, mert ő bmw -vel jön elém, mikor mondtam h nekem a színét mondja, mert nem tudom az milyen akkor kiröhögtek és pápá volt. Megsúgom opel corsám van,de legalább nem a sugar daddym vette, mint masoknak hogy egy zsemlét nem tud magától megvenni.


Ha rám hallgatsz egy idegenre akit általánosítottál akkor a saját súlycsoportodba keresel.

Olyan nőt keresel aki lehet nincs tele aggatva műszempillával meg póthajjal lehet nem annyira csinos mint a " Dzsenike" de normális.


Nekem se a legfaszább jelenleg az élethelyzetem, mert kb ott vagyok ahol anno elkezdtem... De van egy normális párom nincs kigyúrva nem gazdag de szeret és számothatok rá

2022. nov. 3. 08:09
 16/22 anonim válasza:

Nem tudom mit jelent manapság a saját súlycsoport. Mindenki el van szállva magától. A szétsminkelt cicababától az egyszerűbb kinézetűig. Egy férfi nincs emberszámba véve, csak átnéz a nők többsége mindenkin, mint egy üvegen. Úgy viselkednek mint valami tinédzserek 30 éves fejjel.

Egy férfinak nő kell, aki határozott, tudja mit akar és lehet vele tervezni. Eddig csak a képmutatást, lenézést és a komolytalan viselkedést tapasztaltam, a beszólogatásokról nem is beszélve.

2022. nov. 3. 08:17
 17/22 anonim válasza:

Mert ilyen a hozzá állásod... Saját súlycsoport = ne a szétsminkelt elszallt cicababákat keresd és problem solved


Hát még nekem hanyan szoltak be... Mikor depresszuliós voltam meg öngyilkos akartam lenni h nekem semmi élet célom meg adhatnék magamra stb .. pedig de volt élet célom NORMÁLIS ÉLETET ÉLNI ami a mai napig esélytelennek tűnik

2022. nov. 3. 08:48
 18/22 anonim válasza:
A hozzáállásom rendben van. De nem futok olyan vonat után ami nem áll meg.
2022. nov. 3. 08:52
 19/22 anonim válasza:
Nem is kell, mert felesleges
2022. nov. 3. 09:07
 20/22 anonim válasza:

Lányok, fiúk, jól elkanyarodtatok.. :D

Normális, és kerülnivaló csajok is vannak mindenfelé..

Bár nekem sem sikerült még megtalálnom azt, akivel tervezhetnèk.


Te, kérdező, könnyen kapható, vonzó csajokat keresnél. Szerintem szórakozóhelyeken találhatsz, de az ugyanúgy zsebbenyúlós lehet, mert az a lány, aki ilyenekben utazik, ha már ezt teszi, akkor nem egy italért megy el bárkivel is, hanem a legjobb lehetőségekre csap le.

2022. nov. 3. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!