Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek miért jön össze...

Szerintetek miért jön össze egy 40 körüli nő egy 21-22 éves pasival ? Szerintetek ez már nem túl nagy a korkülönbség ? Főleg úgy, hogy a pasi épp hogy már nem gyerek kategória.

Figyelt kérdés

Még a kapcsolat elején járnak.

Pár hete ismerik egymást, de már az első alkalommal (buli) lefeküdtek, de azóta a nő jobban, komolyabban számításba akarja venni a srácot, tehát komolyabb kapcsolatra vágyik.

Mármint sokkal jobban mint a srác.

Az első két randi(+szex) megvolt, de azóta elkezdtek ismerkedni is :D

Kicsit furcsább a sorrend, de mindegy.

Szóval a nő legalább egy húszassal idősebb, a srác épp húsz múlt, ráadásul a nő jobban odáig van a fiúért, mint fordítva.

Meddig mehet ez még ?

Illetve egészségesnek gondolod/ normálisnak gondolod ?

Még annyi információ, hogy a nő meg elkezdett féltékenykedni és szeretné tudni a srác dolgait a hétköznapokban... és tart a megcsalástól, lekoppintástól.


Vélemény, észrevétel, megjegyzés ?

(Ha valami plusz infó érdekelne a tisztább képért, akkor tedd fel a kérdést és próbálok rá válaszolni)

Tehát a te szubjektív véleményedre vagyok kíváncsi.



2022. nov. 18. 15:28
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Nemtudom, de remélem 40 évesen nekem is majd huszonéves pasijaim lesznek.
2022. nov. 18. 20:24
 12/28 anonim válasza:
#11 Majd csörögj rám.
2022. nov. 18. 21:45
 13/28 anonim válasza:

Teljesen idealis. Talan meg a 20 eves sportol es nincs lepusztulva.


Nincs a nonek munkaja meg hobbijah allatai szepsegapolas sport ruha taska cipo ekszer soppingolas,minthogy a legujabb kiskedvencet ellenorizgetni akarja?? 😂😂😉


Ha vmi szexszel jndul,abbol nem lesz komoly. A lapok az elejen kerulnek leosztasra.


Vannak olyan 40 eves nok,akire a 20 eves lanyok feltekenyek 😂😂 Jol kell kinezni feltekenykedes helyett.


N

2022. nov. 19. 01:54
 14/28 anonim válasza:
#13 tudom ki vagy te ,és pont nem ebbe a kategóriába tartozol amit leìrtàl 🤣🤣🤣
2022. nov. 19. 08:15
 15/28 anonim válasza:
Mert
2022. nov. 19. 15:31
 16/28 anonim válasza:

Nőknél gyakran kapuzárási pánik van, ilyenkor 20as srácként elég jók az esélyeid.

Én is találkoztam hasonló nővel, szintén hasonló korleosztással, mindig mondta hogy mennyire jól nézek ki és hogy szeretné, hogy tépjem le róla a bugyit, de én offoltam, akkor még azt hittem hogy könnyű találni másik 40es nőt, hasonló vágyakkal, de azóta se jött össze.

2022. nov. 20. 02:30
 17/28 anonim válasza:
#16 Ha egyszer adódik egy lehetőség azt meg kell ragadni.
2022. nov. 20. 02:31
 18/28 anonim válasza:
#17 nem volt szimpatikus arcra, bár a teste jó volt, úgyhogy elgondolkoztam rajta komolyan, de az arca nagyon nem tetszett.
2022. nov. 20. 02:46
 19/28 anonim válasza:
#18 Nem lehet mindig minden tökéletes, vagy ez vagy az.
2022. nov. 21. 14:14
 20/28 anonim válasza:
Persze, de egy futó kalandban inkább legyen szép arca a nőnek, az se baj ha kevésbé intelligens. Viszont ha az arca sem szép, az taszító, igazából inkább legyen szép arca mint jó alakja, de a kettő együtt az igazi.
2022. nov. 21. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!