Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek miért jön össze...

Szerintetek miért jön össze egy 40 körüli nő egy 21-22 éves pasival ? Szerintetek ez már nem túl nagy a korkülönbség ? Főleg úgy, hogy a pasi épp hogy már nem gyerek kategória.

Figyelt kérdés

Még a kapcsolat elején járnak.

Pár hete ismerik egymást, de már az első alkalommal (buli) lefeküdtek, de azóta a nő jobban, komolyabban számításba akarja venni a srácot, tehát komolyabb kapcsolatra vágyik.

Mármint sokkal jobban mint a srác.

Az első két randi(+szex) megvolt, de azóta elkezdtek ismerkedni is :D

Kicsit furcsább a sorrend, de mindegy.

Szóval a nő legalább egy húszassal idősebb, a srác épp húsz múlt, ráadásul a nő jobban odáig van a fiúért, mint fordítva.

Meddig mehet ez még ?

Illetve egészségesnek gondolod/ normálisnak gondolod ?

Még annyi információ, hogy a nő meg elkezdett féltékenykedni és szeretné tudni a srác dolgait a hétköznapokban... és tart a megcsalástól, lekoppintástól.


Vélemény, észrevétel, megjegyzés ?

(Ha valami plusz infó érdekelne a tisztább képért, akkor tedd fel a kérdést és próbálok rá válaszolni)

Tehát a te szubjektív véleményedre vagyok kíváncsi.



2022. nov. 18. 15:28
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Nagyon már nem számít a kor különbség arra pár hónapra ameddig tart egy mai kapcsolat ugyan mindegy
2022. nov. 28. 11:36
 22/28 anonim válasza:
#21 Milyen igaz.
2022. dec. 6. 20:59
 23/28 anonim válasza:
50 vagyok és 22 évessel voltam legutóbb. 🙂 Van egy 21 éves barátnője. Nem én kezdeményeztem. És amióta Macront és a feleségét látom, bármit el tudok képzelni.
2022. dec. 9. 22:00
 24/28 anonim válasza:

#11 ötvenévesen is lehetnek huszonéves pasijaid. 😀


Az előző vagyok. Én is odavagyok a fiúért, de ennyi idôsen már tudnia kéne a nőnek, hogy a féltékenykedés taszító és felesleges. Csak ennyi a gáz a történetükben. Hozzám ez a srác pont azért menekült, mert a barátnője balhézik állandóan.

2022. dec. 9. 22:07
 25/28 anonim válasza:
Szerintem sexy ha nagy a korkülönbség
2022. dec. 10. 07:18
 26/28 anonim válasza:
Kérdező! Meg van még a fiúd?
2023. szept. 17. 17:32
 27/28 anonim válasza:

Volt egy 40 éves szeretőm,aki elmesélte a korábbi kalandjait.Ő kimondottan huszonévesekkel kezdett,mert azt akarta,hogy jól lerendezze egy ilyen fiatal pasi.

Tehát ő csak szexelni akart,mert otthon a férje elhanyagolta.

De azt mondta,hogy nem igazán jött be a számítása,nem korfüggő,hogy ki milyen az ágyban.Volt jó,és rossz,de inkább rossz tapasztalata.Elég fullos csaj volt amúgy,jobbnál jobb pasik között válogathathatott.

2023. okt. 5. 07:56
 28/28 anonim válasza:
Én 2 évig szexeltem egy 40es nővel. Mondjuk ő nem akart komolyat, csak imádott velem dugni. :D Akkor voltam 25
2023. okt. 5. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!