Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak olyan nők akiket...

Vannak olyan nők akiket taszítja a titokzatosság és inkább az őszinteséget, kiszámíthatóságot szereti?

Figyelt kérdés
Nem tudok és nem is szeretek titokzatos lenni. Nem hiszek abban, hogy a titokzatosság az izgalmas.
2022. nov. 25. 10:01
 1/5 jiester válasza:

Titokzatosság eleinte csábító, de hosszú távon taszító.


Nincs gond a kiszámíthatósággal, valakinek egy biztos dolog kell az életében.

2022. nov. 25. 12:38
 2/5 anonim válasza:

Én meg azt utálom, amikor valaki rejtőzködik és figyelmen kívül hagy kérdéseket... Utálom, ha kertelnek és nem egyenesek, nem őszinték. Mit jelent egyáltalán, hogy valaki titokzatos?? O.o

Hogy legyen bizalmam bárki felé, aki titkolózik?

2022. nov. 25. 14:22
 3/5 anonim válasza:
Dehát van akinek minden titkolózásnak minősül, teljesen normális dolgok is. Nem is értem ezeket, normálisak? A kérdés hogy aki erőszakos, mégis mit vár? Nyilván hogy az emberek titkolóznak előtte. Kell a francnak egy idegbeteg vallató.
2022. nov. 26. 19:55
 4/5 anonim válasza:
Én is ugyanúgy vagyok, csak az egyenes beszédet szeretem. Ha van kedved, beszélhetünk :).
2022. nov. 26. 20:10
 5/5 anonim válasza:
Egy nőnek az legrosszabb ha őszinte vagy vele a legnagyobb balhék abból alakulnak ki, hazudni kell éjjel nappal már megtapasztaltam hogy mire megyek ha őszinte vagyok semmire egy hazug világban élünk
2022. nov. 28. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!