Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek van eselyem ,...

Szerintetek van eselyem , hogy esetleg egy ferfi-nak feltunjek, erdeklodest mutasson felem?

Figyelt kérdés

Diohejban annyi, hogy 37 eves no vagyok, alacsony, duci. Van egy 11 eves lanyom. 5 eve nem el velunk az apja.

Van munkam, hazam, autom, kutyam, macskam, gyerekemet szepen nevelem,nem iszok, nem cigizek, nem drogozok.

Tudom, hogy ilyen korban alapbol nehez part talalni, mert minden vmire valo ferfi mar hazas.

5 eve nincs senkim, es se egy flort, se alkalmi kaland nem jott szoba. Az eselye sem.

Szomoru vagyok, mert rengeteg ismerosom kezdett uj kapcsolatba azutan, hogy szetvaltak a parjukkal. Eskuvo, kisbaba jott minden sorba...

Ma beszelgettem egy ismerősömmel, es en ugy gondolom, hogy en hiaba vagyok kedves, humoros, gondoskodo aki csak arra vagyik, hogy szerethessen valakit, ha kivulrol nem vagyok vonzo.Igy a ferfiak ismerkedni sem akarnak velem.

Szorakozni sem jarok, mert a kozeli ismeroseim mind hazasok, kapcsolatban elnek, ok elvannak. Egyedul meg nem megyek sehova.

Tiszta depis vagyok, mert most, hogy mar a gyerek is nagyobb, eleg jo a munkabeosztasom is, teljesen beleferne egy uj kapcsolat. Ugy erzem , hogy oregszek naprol napra, elmegy az eletem maganyosan.

Mit kene tegyek? Talan a homlokomra irni, hogy szingli vagyok, vigyetek?

Ugye hogy igazam van, hogy egy alacsony, duci no labdaba se rughat egy magasabb vekonyabb no mellett. Mert minden ferfi arra vagyik,hogy egy dekorativ no legyen mellettuk.

Ismerosom szerint ez hulyeseg. Szerintem nem. Szerintem en mar elashatom magam. 😐


2022. nov. 29. 01:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
Pedig valamilyen szabadidős elfoglaltságot kell keresni lehetőleg olyat ahol sokan megfordulnak aztán megindulni. Nagyon sokan túráznak az is ilyen lehetőség.
2022. nov. 29. 04:08
 2/12 anonim válasza:
Milyen magas vagy és hány kg? Csak azért tartom fontosnak, ha már említed hogy alacsony vagy és duci, akkor szerintem érdemes volna objektívebben is leírnod a külsődet.
2022. nov. 29. 05:19
 3/12 anonim válasza:
Nem vagy könnyű helyzetben. Általában külön-külön is nehezito helyzet a túlsúly és hogy gyerkoc is van. Így együtt ez hatvanyozodik. Sokan kiesnek egyik vagy másik miatt. Ettől függetlenül, biztos van, aki el tudja a helyzetedet fogadni, és te vagy számára az ideális. Amit tenni tudsz, hogy járj el edzeni. Alakitsd a tested. Legyen onbizalmad. Jönni fog a megfelelő férfi.
2022. nov. 29. 06:18
 4/12 anonim válasza:
Szerintem nincs gond azzal, hogy alacsony és duci vagy, lehet előny is.
2022. nov. 29. 07:22
 5/12 anonim válasza:

Én társkeresővel próbálkoznék, sokan szidják, de sok próbálkozással ki lehetne halászni egy valamirevaló pasast.

Jó ismerkedési terep lehet egy nyelviskola, egy edzőterem vagy egy tánctanfolyam, főzőtanfolyam. Ha nem görcsölsz rá, akkor még jól is szórakozhatsz. Persze ezeket csak akkor próbáld ki, ha valóban érdekelnek (engem igen, azért ajánlottam).

És attól, hogy alacsony vagy és duci, még lehetsz vonzó és érdekes.

2022. nov. 29. 07:23
 6/12 anonim válasza:
Kérdés mit jelent szerinted a duci, aztán az is, hogy aktív életet élsz-e... Például bőven elég lenne bicajozni, nagyon sok bicajos rendezvény, csoport van, vagy túrázni hasonló szempontokból.
2022. nov. 29. 08:26
 7/12 anonim válasza:
Igen,igazad van!
2022. nov. 29. 09:37
 8/12 anonim válasza:

De egyáltalán van lehetőség arra, hogy megismerkedj valakivel?


"Ugye hogy igazam van, hogy egy alacsony, duci no labdaba se rughat egy magasabb vekonyabb no mellett."

. Nehezen hiszem el, hogy ezt egy 37 éves nő írta...

2022. nov. 29. 11:49
 9/12 anonim válasza:

A fejedben, a hozzáállásoddal van probléma. Nyisd ki a szemed. Ugye te sem hiszed, hogy csak a vékony, magas nőknek van párja...?

Hagyjuk már ezt a rossz dumát.

2022. nov. 29. 12:42
 10/12 anonim válasza:

Merre laksz? Teljesen máshogy tudsz nekindulni a dolognak,ha egy 300 fős faluban laksz, vagy ha egy nagyvárosban.

Érdemes lenne megkérni az ismeroseidet, hátha tudnak segíteni párt találni. Hátha van olyan férfi ismerősük, aki szintén hasonló gondokkal küzd.

2022. nov. 29. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!