Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 13-17 éves csajok szeretne...

13-17 éves csajok szeretne közületek valaki ismerkedni? 14/f. Többi lent.

Figyelt kérdés

Néhány szót szeretnék mondani magamról hogy mindenki el dönthesse hogy szeretne e ismerkedni velem vagy nem.


Romantikus lelkű és a saját és a barátaim/ismerőseim bevallása alapján okosnak és kedvesnek tartott srác vagyok.


Még soha nem volt komolyabb kapcsolatom csak kb egy hónapos kapcsolataim és azok is csak netes kapcsolatok voltak, nem is találkoztam azokkal a lányokkal. Tudom hogy ez rettenetesen szánalmas és ciki. De nem fogok hazudozni csak azért hogy jó színben tűnjek fel! Tudom hogy nagyrészt én vagyok az oka hogy csak ilyen kapcsolataim voltak, mert tudtam hogy nem fognak működni az adott kapcsolatok, de bele mentem mert már annyira kínzott a magány. De egy életre meg tanultam a leckét, hogy ne menjek bele ilyen kapcsolatokba. De persze ennek a döntésnek is ára volt, már több mint 1 éve magányos vagyok. Ez azért probléma mert nagyon romantikus lelkű és érzéki típus vagyok és ezért így barátnő nélkül érzelmileg nagyon gyengének és magányosnak érzem magam.


Mielőtt még alaki azzal jönne hogy miért nem élőben próbálok ismerkedni, szeretném ki hangsúlyozni hogy próbáltam élőben is. Bár nem volt sok alkalmam de minden alkalmat meg ragadtam. Nem kaptam mást mint durva, bunkó, és meg alázó el utasításokat. Persze tudom nagyon jól hogy nem vagyok egy Adonisz de akkor sem kellet volna mindenki előtt genetikai hulladéknak nevezni. ( Csak egy példát mondtam).


Egyébként elég sokszínűnek vallom magam mert nagyon sok minden érdekel. Szeretem a történelmet és az irodalmat, szeretem az idézeteket (nem a szokványos "közhelyes" idézetek, hanem az igazi tartalommal bírókat). Szeretem a filmeket de csak az igazi összetett történettel bírókat és az epikusokat, ugyanez igaz az általam kedvelt sorozatokra is. Szeretek olvasni (mindegy mit csak érdekes legyen). És imádom a zenét, nem is tudnék zene nélkül élni. Szeretek ruhákat vásárolni, sokat törődöm hogy az egyéniségmenk megfelelően öltözzek. És szeretem az ékszereket is.


Szeretek a szabad természetben sétálni a kutyámmal. Szeretek a legjobb barátaimmal lenni (Bár nincsen túl sok barátom. De az a néhány aki van, azok legalább igazi barátok! ).Egyenlőre elég ennyi, így s hosszú szöveg lett Aki gondolja írjon :)



2014. ápr. 23. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen az iskolával foglalkozz, barátom. :)
2014. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
55%
xd hogy te mekkora egy hülye vagy 1 válaszolo
2014. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Írj, ha szeretnél beszélgetni :) 14/L
2014. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fiú vagy és szereted az ékszereket? MUHAHAHA
2014. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fogalmazásod nekem több helyen is zagyva de azért kegyes leszek és megengedem, hogy írj :)

14/enyhén egoista írópalánta

2014. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!