Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 13-14-15-16 éves lányok...

13-14-15-16 éves lányok szeretne közületek valaki ismerkedni? 14/f.

Figyelt kérdés
Elég piszkos fantáziájú srác vagyok de viszont nagyon romantikus típus vagyok. (Privátban szívesen mesélek magamról többet is). Aki szeretne az írjon privátban. De csak olyan lányok írjanak akik normális kapcsolatot szeretnének, ezt azért mondom mert volt már olyan barátnőm aki olyanokat mondott "jaj ne fogd meg a fenekem" "ne fog meg a mellem" meg ilyenek. Hamar szakítottunk... Szerintem ha már egy komolya kapcsolatról van szó akkor már az ilyen simogatások és ilyesmik fontos részét képezik egy kapcsolatnak. Szerintem egy kapcsolatnak fontos része a szexualitás. Szóval amelyik lánynak ez probléma egy kapcsolatban az ne írjon. Meg persze azok se akiknek meg csak a szexből áll ki egy kapcsolat mert az olyan lányokat sem kedvelem.

2014. máj. 26. 14:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Komolyabb*
2014. máj. 26. 14:37
 2/5 anonim ***** válasza:
óóh egyem meg gyere az ölembe ja amúgy 65/UFÓ
2014. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Szia cicababa! 75 vagyok, de tök komoly kor, volt már tartós kapcsolatom Pistával, a kapájával, de az is belém tört.
2014. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 évesen ne szexeljél és ne simogasd(ha ezt a simogatás jelent~amit írtál).A haját simogassad ember ne a....és tényleg ne szexeljél,mert az anyád biztos nem akar unokát...búcsúzz el az angyaloktól,szálljál le a földre...14 évesen ne szexmániás csajt keressél,mert ritka az aki 14 évesen ezt csinálná veled....ne haragudj rám,más is ehhez hasonlót ír majd!
2014. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Te 14 évesen mit akarsz egy lánytól? Teljesen egyetértek az előzővel, és a 'ne fogd meg a mellem' barátnőddel is. Lepontozhatsz, de én inkább azon csodálkozom, hogy van, aki ennyi idősen szereti ha fogdossák??!! Szerintem ne várj sok értelmes üzenetre...

Igen, fontos a szexualitás, de nem ilyen fiatalon.

A szexről meg már nem is beszélnék...

2014. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!