Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 38 évs vagyok és alkoholista....

38 évs vagyok és alkoholista. Más hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Szóval leszokni úgy néz ki nem tudok. Már sokat próbáltam és nem sikerült. Feladtam a harcot.

Mégis van bennem egyféle hiány érzet párkapcsolatok terén. Esetleg nincs nőben hozzám hasonló?

(Fejér megye)



2022. dec. 6. 17:09
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Annak mi értelme? Hogy együtt igyátok halálra magatokat?

Van hatékony terápia.

2023. jan. 4. 12:52
 22/25 anonim válasza:
Énis
2023. jan. 4. 12:55
 23/25 anonim válasza:

Próbáljátok lenézni magatokban az alkoholistákat, nevess rajtuk magadban, gúnyold ki őket magadban.

Rúgj be annyira, hogy összehányd-összefosd magad, csinálj magadról képeket, videót, undorodj meg az alkoholtól, meg az egésztől.

2023. márc. 7. 12:02
 24/25 anonim válasza:
10 évvel vagyok fiatalabb, borsodi nő.
2023. nov. 12. 18:02
 25/25 anonim válasza:
Nem vagyok alkoholista, hanem csak a munkám miatt sok alkoholistával találkozok. Igen, ebbe tényleg pár év, vagy évtized múlva belehalsz, (sok alkoholista ezt tényként elfogadja), leszokni csak úgy lehet, ha következetesen kitartasz az elhatározás mellett, ami persze nehéz de már volt akinek sikerült, persze valamilyen szinten mindig sovarogni fogsz az alkohol iránt. Viszont ha tényleg egyszer sikerülne leszokni, onnan visszaolvasva ezt a posztot, hogy alkesz keres alkeszt, már rettentő szánalmasnak látnád már...
2023. nov. 14. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!