Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholista lettem fogalmam...

Alkoholista lettem fogalmam sincs mihez kezdjek magammal van mas is hasonlo cipoben?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze
2021. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyáltalán miért lettél alkoholista?
2021. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ebbe menekultem
2021. ápr. 25. 14:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én is az vagyok már 7 éve. A mai napig elkérik a személyimet, pedig 26 éves vagyok. De hát nem sokáig lesz így, tudom, hogy le fogok robbanni, de akkor sem tudok leszokni, igazából nem is szeretnék. Nekem az életben csak a szesz meg a pénz számít, meg szeretek számítógépezni, na meg a halált várom, de ez a hülye covid még mindig nem vitt el, pedig napokig egy kórteremben voltam egy covidossal... és nem kaptam el... hogy a francba lehet ilyen erős szerverzetem 7 év alkoholizmus után, nem tudom... bár gondolom azért, mert fiatal vagyok még...
2021. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En panikbeteg depresszios generalizalt szorongasos kevert egyeb szemelyisegzavaros szocialus fobias vagyok meloba mindig ugy mentem volt bennem frontin ugy is nehezen birtam ki a napjaimat volt h panikrohamom volt de ritkan utobbi idoben a buszon metron jott ram volt h bes e tudtam menni ha igen egezsnap szenvedtem vernyomas csokkentot is kene szedni szedtem is de mar elegem van aztan ott hagytam a melot kikeszultem lassan egy eve pialok mert elegem van inkabb megakarok halni mint hogy igy eljek meg az utcara is alig tudok kimenni enni is alig tudok csak pialok ezek a mentalis szarok ne lennenek elhetnek emberi eletet igy meg nem 25f
2021. ápr. 28. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszoló vagyok, sajnos csak annyit tudok mondani, egyetértek veled! :(
2021. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mizu azota?
2022. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!