Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szégyenlős sráccal hogyan...

Szégyenlős sráccal hogyan ismerkedjek? Egész nap írogatunk egymásnak, sokszor ir ő, de szemelyesen nem nagyon beszélünk

Figyelt kérdés
Rengeteg mémet küldözgetünk egymásnak, nagyon jókat beszelgerunk, de szemelyesen nem megy a dolog, en is szegyenlos vagyok es ő is az

2022. dec. 7. 11:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

En 26 éves vagyok, ő 27

Abban se vagyok biztos hogy erez-e irantam valamit vagy csak barátként tekint rám. Félek hogy nem lesz bátorsága elhivni valahova, pedig szívesen mennék

2022. dec. 7. 12:00
 2/13 anonim válasza:
Hívd el te b+
2022. dec. 7. 12:14
 3/13 anonim válasza:
Bocs, kicsit hideg, de realista leszek. Nem kell küzdeni, meg ilyen szenvedősen arra várni, hogy : majd kialakul valahogy.
2022. dec. 7. 12:27
 4/13 A kérdező kommentje:
Felek hogy ha elhivnam akkor nem keresne tobbet, mert nem vagyok benne biztos bogy o mit erez, szóval varok, hatha kialakul valami....
2022. dec. 7. 12:34
 5/13 anonim válasza:
Csak várunk, csetelünk és várunk, miközben elmegy mellettünk az élet
2022. dec. 7. 12:37
 6/13 anonim válasza:

3-as vagyok.

Ne félj, ha nem jooo valami, az derüljön ki minél hamarabb.

Gondolj bele, beleéled magad esténként, reménykedsz, pörög az agyad és a szived, néha a gombóc a gyomrodban. Eltelik kb fél év és kiderül akkor, hogy nem tud úgy hozzád érni, símogatni hogy beleborzongj. Ás akkor megy el a kedved tőle. Mi a maradéka ennek ? Az hogy elcsesztél fél évet, idegeskedtél este a plafont nézve stb stb.

2022. dec. 7. 12:40
 7/13 Camorri válasza:

JUST DO IT!

Hívd el, és ha netán kiderül hogy csak barátként tekint rád, akkor jön a következő.


A várakozás hamis dolgokat épít fel benned, és még akkor is rosszul jársz ha végül csak összejösztök, mert egy csomó kémiai érzésre beáll az agyad, aztán ha mégsem úgy van, akkor jön a koppanás.


De ha egyből kiderül a dolog, akkor már úgy épülnek fel a kémiai reakció "szabályok" az agyban, ahogy kell.

2022. dec. 7. 12:47
 8/13 A kérdező kommentje:
Neki volt egy kb 5 eves kapcsolata, aminek vége lett, azt mondta nagyon nehezen tette túl magát rajta. A másik, pedig hogy nekem még egyaltalan nem volt kapcsolatom, amit o még nem is tud, félék hogy megijedne tőlem
2022. dec. 7. 13:00
 9/13 anonim válasza:

Figyi, akkor jársz a legjobban, ha az első perctől kezdve őszintén magadat adod. Miért ?

Mert ha különböző agyalásokkal kitalálod hogy mit kéne, meg hogy kéne, hogy ne veszitsd el, azzal mindkettőtökez becsapod, de főleg magadat.

2022. dec. 7. 13:06
 10/13 anonim válasza:
Ha meg nem jó valami, úgy ahogy vagy, az derüljön ki minél hamarabb.
2022. dec. 7. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!