Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha egy pasi szerelmes akkor...

Ha egy pasi szerelmes akkor is lájkolgat más nőket ? (Ha tényleg szerelmes) vagy is egy bizonyos csajt de mindig bármit tesz ki.

Figyelt kérdés
2022. dec. 8. 14:23
 1/9 anonim válasza:
Miért ne tenné? Nem hiszem, hogy mindenki, aki egy képet lájkol, titkon szerelmes abba, aki a képen szerepel.
2022. dec. 8. 14:32
 2/9 anonim válasza:
Ne lájkolgassa:)
2022. dec. 8. 15:30
 3/9 anonim válasza:
Persze. Akit lájkolgat, abba szerelmes.
2022. dec. 8. 15:47
 4/9 pancsi22 válasza:
Miért ne lájkolhatna másokat? Mi ez a kettős mérce: ő nem kedvelhet más nőket, de a nők nyugodtan kedvelhetnek más pasikat? Eléggé szomorú, ha valaki annyira féltékeny típus, hogy ellenőriznie kell a párja lájkjait. És mi van, ha képen egy rokona van, akkor szerelmes a rokonába?
2022. dec. 8. 17:00
 5/9 anonim válasza:
Hát, hogyha az én párom kedvelné más nők képeit (nem rokon vagy barát), azért elgondolkoznék a dolgokon egy kicsit... de persze te tudod.
2022. dec. 9. 19:15
 6/9 Kóboráramszelidítő válasza:

Úúúúú... a szerelemnek, hatalmas nagy a felhajtó ereje. Simán lehet, hogy annyira, de annyira kicsattan benne az érzés, hogy akkor ővé a világ - úgy érzi, és bármire képes. Ebben az állapotban persze, hogy tetszik neki, ha bárkivel tud kommunikálni.

Észre sem veszi, hogy esetleg megsért téged ezzel, mert neki most marha jó :)

Attól is függ, hogy az ölébe hullott az szerelem, vagy dolgozott érte valamicskét.

Az sem mindegy, hogy mi az értékrendje. Az sem mindegy, hogy mibe szeretett bele? A lelkedbe? A lepedőbe? Vagy csak egy hatalmas sikerélmény.

Ha a lelked okozza benne a szerelmet, akkor szerintem másfelé nem chatelget.

Ha kikacsingat, akkor nem teljes az elégedettsége.

Ha a munkája miatt kell chatelgetnie, akkor meg csak pénzt keres.

A magam tapasztalását írtam le.

2022. dec. 9. 21:16
 7/9 anonim válasza:
Ezen én nem mennék újra keresztül. Rosszul vagyok ettől, mert elcseszi a bizalmat. Én úgy gondolom nem, ha egy férfi szerelmes nem néz más nőre úgy. Bár itt a kérdéshez kapcsolódóan nem tudjuk pontosan ki neki a lány és milyen jellegű képei vannak.
2022. dec. 10. 00:04
 8/9 anonim válasza:
persze, semmi köze a szerelemnek ahhoz, hogy ki van vagy ki nincs belájkolva a közösségi médiában. Túl nagy jelentőséget tulajdonítanak egy lájknak sokan.
2022. dec. 13. 17:13
 9/9 anonim válasza:
#8 szerintem ez nem ilyen egyoldalú dolog. Lehet, hogy valamikor nincs jelentősége, viszont máskor meg van. Sosem lehet tudni, hogy ki miért kedvel egy képet. Lehet jönni azzal, hogy ez csak az internet és mindenfélét kedvel az ember, de azért valamiféle átfedés mégiscsak van a valóság és a virtuális tér között. Előfordulhat, hogy tényleg azért kedveli a bejegyzéseit, mert tetszik neki a nő.
2022. dec. 14. 03:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!