Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek az első benyomàs/m...

Szerintetek az első benyomàs/megèrzès valakivel kapcsolatban sokat elàrul, pl., ha nem volt jó, de kèsőbb mègis szerelmes lettem belè kèsőbb, de aztán mègsem működött a dolog?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez sokat elárul, hogy az első benyomàs nem volt jó, mmint valamilyen szinten előre vetítette, hogy nem fog működni a dolog?

Előre is köszi!


2022. nov. 22. 00:17
 1/3 anonim válasza:
Nekem jó megérzéseim, ráérzéseim vannak a dolgokra, de az igazság csak akkor derül ki, ha meglépjük a dolgot. Volt már részem pozitív meglepetésben, a megérzéseim ellenére :)
2022. nov. 22. 00:57
 2/3 anonim válasza:

Úgy vettem észre,hogy a szimpátia az ha megvan,akkor azonnal megvan.Később ez nem alakulhat már másfelé.

Ha valaki öt perc alatt nem szimpatikus, akkor általában öt év alatt sem válik azzá.Mindig bejött az életemben,minden téren. Tisztelni tudtam olyat is,aki nem volt emberileg szimpatikus,de ennyi.

És volt olyan,aki ragyogó kinézetű ember volt,udvarias,de mégis volt valami, ami megmagyarázhatatlan volt a háttérben és nem éreztem jól magam a társaságában.Fordítva is volt példa, egyszerű,hétköznapi ember,de valami olyan kisugárzással,hogy csoda.

2022. nov. 22. 06:38
 3/3 anonim válasza:
Nem mérvadó. Nem tudhatod ki mögött milyen múlt, vagy jelenlegi életszituáció áll. A megérzés működhet, de félre is vezethet.
2022. nov. 22. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!