Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire zavarna titeket a...

Mennyire zavarna titeket a magasság és súlybeli különbség?

Figyelt kérdés

Férfi: 175 cm, 70 kg

Nő: 182 cm, 86 kg


2023. jan. 14. 17:25
1 2
 1/15 anonim válasza:

Nekem annyira nem jönnek be a magasabb nők.

172/86-al jobban tetszene.

Persze vannak azok a csajok akik annyira vonzóak személyiségre, külsőre, hogy még így is beleférne a magasság.

2023. jan. 14. 17:29
 2/15 anonim válasza:
Ez még nem jelentős...
2023. jan. 14. 17:33
 3/15 anonim válasza:
Hát, erősebb a nő a férfinél? Egyébként ez elég kevés infó, ennyiből sok mindent nem lehet mondani. Viszont, ez csak külsőség, nem ezen múlna nálam a dolog
2023. jan. 14. 17:35
 4/15 anonim válasza:
Attól függ látszik-e rajtuk. Nem mindegy, hogy pl a fiú izmos alkatú vagy nem.
2023. jan. 14. 18:03
 5/15 anonim válasza:
Semennyire, nem ettől függ egy jó kapcsolat.
2023. jan. 14. 18:06
 6/15 anonim válasza:

Engem nagyon zavarna. Nem azt mondom, hogy teljesen kizárt, de nem sok esélye lenne nálam egy ennyivel nagyobb darab nőnek. Főleg, ha nem bírja megállni, és néha magassarkút vesz...

Olyan már volt hosszabb távon, aki sokkal nehezebb volt nálam, de ő legalább alacsonyabb volt. Meg a személyiségét nagyon bírtam, enélkül eszembe se jut valamit kezdeni vele.

Viszont aki magasabb is, nehezebb is, mellette nem tudom "erős férfinak" érezni magam... Még ha belevisznek is a hormonok, hosszú távon emiatt nem menne.

De az mindegy, hogy én hogy gondolom, csak a fontos, hogy ti ketten hogy gondoljátok.

2023. jan. 14. 18:19
 7/15 anonim válasza:

Én: 171 cm, 85 kg.

Barátnőm: 175 cm, 80 kg.


De...

Egyik exem: 180 cm, 93 kg.


Semennyire nem zavar az ilyesmi.

2023. jan. 14. 18:22
 8/15 anonim válasza:
Engem az zavar, ha egy férfi nálam vékonyabb
2023. jan. 14. 18:35
 9/15 anonim válasza:
Férfiként nehéz úgy viselni a nadrágot, hogy nem érzed magad a dominánsabb félnek. Jöhet mindenki azzal a "szex közben ugyanolyan magasak vagyunk" dologgal, de mi történik a szex után? Hogyan érzi a nő magát nőnek melletted és hogyan érzed magad férfinak úgy, hogy lábujjhegyre kell állnod a csókért? Sok kompromisszummal jár az ilyesmi.
2023. jan. 14. 18:43
 10/15 anonim válasza:

"Férfiként nehéz úgy viselni a nadrágot, hogy nem érzed magad a dominánsabb félnek"

Lehet, hogy egy párkapcsolatot talán nem dominanciaharcnak kéne tekinteni.


"Hogyan érzi a nő magát nőnek melletted és hogyan érzed magad férfinak"

Úgy, hogy - jobb esetben - egy párkapcsolatban nem attól érzi magát az ember férfinak, hogy uralkodhat a nő felett, és a nő nem attól érzi magát nőnek, hogy uralkodnak felette.

2023. jan. 14. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!