Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 2 gyerekes egyedülálló anyukak...

2 gyerekes egyedülálló anyukakent van esélyem kifogni egy egyedülálló apukat aki szintén egyedül neveli a gyerekét ?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok 2 pici gyerekem van, 3 hónapja lett vége az apjuk kal, nem sietek sehova és ismerkedni se ismerkedem mert nincs időm csak a jövőben ha rá veszem magam mennyi az esély rá ? Illetve hol kell ilyet keresni ? Gondolom nem tinderen
2022. dec. 23. 20:50
1 2
 1/17 anonim válasza:

Egyházi közösségben a legnagyobb az esély - szerintem. Elég sok gyermekszerető- sőt kifejezetten RAJONGÓ(!) férfival találkoztam. (Én gyermektelen maradtam.)


(Mármint hívő, vallásos körökben keresgélj! Lehetőleg káros szenvedélyektől menteset ilyen helyeken találhatsz.)


Nagy Érték, hogy valaki BOCSÁNATOT TUD KÉRNI(!) tőled a hibáiért. Hát ha még változásra is hajlandó az illető...


Milyen történelmi jelentőségű felekezethez tartoztak a felmenőid kérdező?

2022. dec. 23. 20:58
 2/17 anonim válasza:

Mármint úgy értem, hogy szektákba ne tévedj - de a történelmi múltú egyházakat bizonyára Te is ismered Kérdező...


2-es válaszoló voltam.

2022. dec. 23. 21:00
 3/17 anonim válasza:
Nyilván ritkább, ahogy a ti gyerekeitek is nálad vannak és nem az apjuknál. Inkább olyat tudsz találni, akinek van gyereke és nála vannak hétvégente.
2022. dec. 23. 21:16
 4/17 anonim válasza:
van hát, gyerekmentes csajoknak nem kell pulyás pasi
2022. dec. 23. 22:21
 5/17 anonim válasza:
Miért fontos, hogy a másiknak is legyen gyereke?
2022. dec. 23. 23:06
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves uccso nem tudom...ezen nem is gondolkoztam meg. Talán h megértse mivel jár vagy milyenek a mindennapok? Nem tudom.. a fejemben egy mozaik családot képzeltem el magamnak
2022. dec. 23. 23:15
 7/17 anonim válasza:

Én vevő vagyok rá,tudom mivel jár.

24f

2022. dec. 24. 05:07
 8/17 A kérdező kommentje:
Ilyen fiatalon?
2022. dec. 24. 09:17
 9/17 anonim válasza:

Kistestvérét segíthetett felnevelni a 7-es válaszoló. Talán így érti, a "tudom, mivel jár" - szösszenetet.


De vajon a szülei helyett is felkelt éjszaka rendszeresen etetni, pelenkázni a kicsit? Elgondolkodtató.

2022. dec. 24. 09:23
 10/17 anonim válasza:

#8-9 Több évig együtt éltem az unokahúgommal, így todom mivel jár.

Amikor senki sem ért rá, akkor én mindig ott voltam,de úgy általában is ott voltam amikor nem is kellett volna.

Vigyáztam,etettem, játszottam stb..

Ha senki sem tudta akkor el vittem őket az orvoshoz, de anélkül is el vittem.

Akkor még azon is el gondolkoztam hogy ki megyek külföldre au pairnek.

2022. dec. 24. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!