Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Munkahelyen egyértelműnek...

Munkahelyen egyértelműnek tűnő kölcsönös vonzalom hirtelen kialakulása esetén érdemes kivárni néhány hetet-hónapot vagy meg lehet próbálni kezdeményezni?

Figyelt kérdés

1: nem zavar, hogy egy helyen dolgozunk (és nem is fog);

2: tudom, hogy volna kockázata…



2023. jan. 20. 17:24
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Felesleges várni, mert mire is? Max egymás idegeit húzzátok.

1-2: ha az elején nem is zavar, majd a későbbiekben az egyik fél fog tenni róla, hogy zavaró legyen, főképp ha az érdekeitek már nem egy irányban haladnak. Na majd akkor érzed meg az igazi kockázatnak az ízét.

Ha viszont van b és c terved esetlegesen arra, ha nem úgy alakulnának a dolgok, akkor hajrá minden esetleges red flag ellenére. Sok sikert!

2023. jan. 20. 17:33
 2/22 anonim válasza:

Miért kéne várni? Pláne hónapokat? Azonnal lépni kell!


Sajnos most nekem várnom kell... mert az illető ritkán jár be (távmunka), és ha bent is lenne, akkor sem biztos, hogy kettesben tudok vele maradni, hogy elhívjam.

Megtehetném, hogy Teams-en ráírok, hogy helószia elmegyünk? Igen. De azt nem szeretném, nem lenne férfias. Ha ezen múlik, hogy összejövünk-e, akkor így jártam. De ezt szeretném élőben.

2023. jan. 20. 17:49
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi! Hasznos válaszok, nem is gondoltam, hogy ezt gondoljátok. A második válaszolónak is, mert még az is megfordult a fejemben (sőt…), hogy írásban hívom el. Mások se tartják igazán elfogadhatónak?
2023. jan. 20. 17:57
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ott kellemetlen helyzetbe hozni véletlenül se. Annyi mindent félreértettem már (nőket)…
2023. jan. 20. 17:58
 5/22 anonim válasza:
Nő vagyok. Szerintem adj kb. 1 hetet a dolognak, hogy átgondold, tényleg kell-e neked ez az időzített bomba (mert az, kár tagadni), ha igen, akkor nincs mire tovább várni. De szerintem is szóban hívd el.
2023. jan. 20. 18:08
 6/22 anonim válasza:
Ha sokszor félreértetted már a jeleket, akkor lehet, hogy most is ugyan ez történik. Nem azt mondom, hogy tegyél le róla, de az állásoddal ne játssz egy "megérzés" miatt. Próbálkozz, de csak finoman. puhatolózz kicsit, hogy mielőtt elhívod valahova, biztosabb legyél benne, hogy igent mond. :D
2023. jan. 20. 18:09
 7/22 anonim válasza:
Kezdemenyezz
2023. jan. 20. 18:21
 8/22 anonim válasza:
Egy volt kolléganőm arról volt "híres" szakmailag, hogy több fiatal kollégával összeszűrte a levet.
2023. jan. 20. 18:42
 9/22 anonim válasza:
A "néhány hónapot várni" az valójában halogatás. Azt meg ne tedd, elmegy az élet.
2023. jan. 20. 19:13
 10/22 A kérdező kommentje:
Néhány perccel a kérdés kiírása után írt, majd találkoztunk is, jártuk a vendéglátó-helyeket hajnalig és végül hazakísértem. Csók, aztán hazajöttem. Kiderült, hogy többet akart, amit a beszélgetés és az este során éreztem is. De csak szexet akart, mert távkapcsolatban él. Azt mondja, lelkiismeret-furdalása is van, nem lesz több ilyen, csak nagy vonzalmat érzett és magányt is.
2023. jan. 22. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!