Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Munkahelyen egyértelműnek...

Munkahelyen egyértelműnek tűnő kölcsönös vonzalom hirtelen kialakulása esetén érdemes kivárni néhány hetet-hónapot vagy meg lehet próbálni kezdeményezni?

Figyelt kérdés

1: nem zavar, hogy egy helyen dolgozunk (és nem is fog);

2: tudom, hogy volna kockázata…



2023. jan. 20. 17:24
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

20-as vagyok

És valljuk be, hogy jogosan bújt páncél mögé a kezdeti fellángolás után.

Hiszen ez nálad is hirtelen láng, az elérhetetlensége is ébren, izgalomban tart.

Az esély pedig megvan, hogy a láng a beteljesülés után ellobbanhat.

Jönnek a hétköznapok, a problémák, a mentalitásbeli különbségek, plusz probléma a közös munkahely.


Bizony, elképzelhető, hogy a veled történt flört következtében ismét kivirult, és ezt a barátja is észrevette, újra izzásba lendültek.


Töltsön el elégedettséggel, hogy ezt neked köszönheti.

Levezetésként ajánlom a Csodálatos vagy, Júlia c. örökbecsű filmet.

🙂

[link]

2023. márc. 29. 07:31
 22/22 A kérdező kommentje:
Nem tudnám megnézni még az ajánlót se, ahhoz túlságosan fáj. Nem a kapcsolat hiánya, hanem a szexuális élmény elmaradása. Soha nem éreztem ilyen brutális erővel a pusztán szexuális kapcsolódás vágyát és a gond, hogy valójában mindketten azt akartuk, de az ő kommunikációja arra utalt, hogy több is lehet, én pedig ebbe éltem bele magam (pedig sosem vágytam erre igazán). Felteszem, hogy azt hitte, én csak kapcsolatban gondolkozom. A lényeg, amit írsz, pont az lett volna, hogy együtt legyünk és ellobanjon végre a láng…
2023. ápr. 8. 07:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!