Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan lehetnék sikeres a...

Hogyan lehetnék sikeres a csajozásban?

Figyelt kérdés
Tegyük fel látok egy szép nőt boltból hazafelé sétálni. Nem okoz gondot odamenni és direktben megmondani neki, hogy elragadó és ennyire meg annyira megtetszett nekem. A probléma ezután jön. Kap egy bókot amire elmosolyodik és megköszöni, de utána teljesen leblokkolok. Nem tudom mi mást mondhatnék neki. Barátnőt is csak online ismerkedés által találtam. Ha már van valami közös hobbi, akkor simán tudom pörgetni a beszélgetést... de vadidegen emberrel képtelen vagyok. Meg az hogy hangzana, hogy "Szia, ne haragudj, hogy feltartalak, de <bókolás>. Amúgy mi a közös bennünk hogy legyen valami téma is?"...
2023. jan. 25. 21:18
 1/4 anonim válasza:
Ìgy utcàn a legnehezebb
2023. jan. 25. 21:31
 2/4 anonim válasza:
Szia jó az a......rajtad. Én így szoktam ebből elindul egy spontán beszélgetés.
2023. jan. 25. 22:15
 3/4 anonim válasza:
Úgy menj oda hozzá, hogy közben leveszed a pólód :D
2023. jan. 25. 23:32
 4/4 anonim válasza:

Tedd fel magadnak a kérdéseket, amikor látsz egy lányt, és leakarod szólítani: Tetszik? Szimpatikusnak tűnik? Szeretném megismerni?


Ha "igen" a válasz mindhárom kérdésre, akkor szimplán a bók után tegyél fel neki olyan kérdéseket, ami valóban érdekel téged, például "mi járatban van", "erre fele dolgozik-e" stb., ezekből már el tud indul egy beszélgetés. Ha szimpatikus vagy neki, ő is kérdezni fog felőled.


Ha valóban már az első lépést megtetted, hogy leszólítod az utcán, akkor szuper vagy! A "férfiak" 90%-ak ez se megy. Jól csinálod! Ha még el is rontod (amit szerintem nem lehet, hiszen te csak tanulsz), mindig tud, hogy te többet tettél, mint az átlag és az életben még számtalan (nő) lehetőséged lesz!

2023. jan. 27. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!