Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális dolog az ha 25...

Normális dolog az ha 25 évesen nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Introvertált és csöndes vagyok ez lehet a gond. Ennyi idősen már nem normális dolog ez szerintem.

Ti mit gondoltok?


Ismertek olyat aki hasonló helyzetben van? Vele mi lehet a gond?



Köszi a válaszokat!


2022. aug. 8. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Ha szétnézel a környezetedben, és megvizsgálod a hasonló korúakat, mit látsz? Hasonló a többség hozzád, vagy eltér? Nem tudod magadtól értékelni a dolgokat, vagy azért jöttél ide, hogy azt halld, amit szeretnél?
2022. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Rá se ránts az élet nem egy verseny ahol kötelező mérföldköveket kell elérni. A párkapcsolat és a sexualitás nem olyan magasztos célok ami miatt megérné szorongani vagy lenézni önmagad.
2022. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy normális, hogy minden retkes nap meg kell ezt kérdezned.
2022. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már 3-al több vagyok és nekem sem volt,majd lesz vagy nem.
2022. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban de én még egy évvel rá tudok tenni, fél év múlva 30 leszek. Bár igazából az sem nagyon érdekel hogy ki mit gondol róla hogy nem volt, bár az se biztos hogy tudják. Na meg overall ne mások véleményével foglalkozz te se.
2022. aug. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem normális, de megszokott. Az introvertált férfiak egy nőnek sem kellenek. Viszont ha netán mégis alakulna valami egy csajjal, eszedbe ne jusson elmondani neki, hogy nem volt még barátnőd! Ha kell, kamuzz be neki egy-két múltbeli kapcsolatot!
2022. aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Bezzeg ha 1 nő irta volna ugyanezt a kérdést már kapott volna vagy 1 millió privátot.
2022. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ormális,nem verseny(ez sem
2022. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Manapság ez már egyre kevésbé kirívó eset.
2022. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!