Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Gerincferdüléses...

Lányok! Gerincferdüléses férfival összejönnétek vagy nyomoréknak tartjátok az ilyet?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 20:02
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:

#4 milyen alapon ítéled el a kérdezőt? Először is az hogy ki milyen kezelést kap nagyon sok mindentől függ (család, pénz, orvos), és attól hogy te dolgoztál érte és neked végül minden helyrejött, nem biztos hogy más gerince is ugyanolyan jól reagál a fűzőre és a tornára hiába tesz meg mindent az illető.


És hogy a kérdésre válaszoljak, nekem ez nem akadály az ismerkedésben, én is gerincferüléssel és jelenleg korzettel élek.

A gerincferdülésről pedig senki sem tehet (na jó, néha vannak kivételek amikor az ember nem figyel oda önmagára), a kérdés csak az hogy megtetted-e a tőled telhető legtöbbet hogy helyrehozd.

2023. febr. 26. 21:54
 12/34 anonim válasza:
#11 ha mindent megteszel akk nem maradsz nyomorék, de úgy látom ti inkább ezt választottátok, szal ne csodálkozzatok, ha más is ennek tart
2023. febr. 26. 22:08
 13/34 A kérdező kommentje:
11.Igen,sajnos sok függ a pénztől is.A magyar tb-be valahogy nem fér bele a gerincferdülés kezelése.Mellesleg nem igazán tudnak jó megoldást ajánlani,mindenkinek egyedi ez a gerincferdülés probléma.
2023. febr. 26. 22:11
 14/34 A kérdező kommentje:
12.Nem választottam semmit.Jött magától.
2023. febr. 26. 22:26
 15/34 anonim válasza:

#11 légyszíves ne hidd már azt, hogy te vagy az egyetlen aki szenvedett ezzel a dologgal! Itt állok 15 évesen úgy hogy minden nap tornázok másfél éve. Nem csak ímmel-ámmal hanem rendesen schrottozok. Az iskolában is hordom a fűzőt, rendesen 23 órát ahogy kell, mégcsak nem is takargatom. Mindenki kérdezi hogy: nem fáj, nem szar? De igen, rohadtul tud fájni és néha már nagyon elegem van abból hogy így jártam, de ez van. Egy szót sem szólok, sosem panaszkodok (, csak néha kiborulok amikor senki sem lát). Én megteszek mindent érte és rengeteget javult is.


De rajtunk kívül még több ezer ember tornázik és dolgozik keményen a javulásért, és képzeld csak! Van akinek nagyon nehezen javul a háta. Nem vagyunk egyformák, ez is genetika többnyire. Lehet hogy egy ember kétszer annyit tornázott és jobban odafigyelt mint te, de mégsem javult sokat a háta, pedig lehet hogy még a görbülete is kisebb. Szóval örülj neki hogy neked helyrejött, és kerüld a nyomorék kifejezést a gerincferdültekre!


#11 voltam

2023. febr. 26. 22:31
 16/34 anonim válasza:

Ja bocs, a válasz a #12nek szól

#11 voltam újra

2023. febr. 26. 22:33
 17/34 anonim válasza:
#15: Ha elég időt töltesz majd itt, rájössz, hogy a gyk-sok nagy része keményen frusztrált és okoskodó, azt hiszik, hogy jobban ismerik a másik embert, mint az saját magát, és hogy ami rájuk érvényes, az "természetesen" az összes többi emberre is érvényes. Egyébként gratulálok a türelmedhez és a kitartásodhoz. Nekem is volt/van gerincferdülésem, csak senki sem foglalkozott ezzel igazán, plusz szerintem sérvem is lehet. De úgy vagyok vele, hogy amíg a mindennapi életben nem zavar, addig nem érdekel, van éppen elég más bajom is.
2023. febr. 26. 22:42
 18/34 anonim válasza:
Nem igaz, hogy ennyire gyökérnek kell lenni. A kérdező erre a részletre kíváncsi, hogy mennyire zavaró, de ez nem jelenti, hogy csak ennyije lenne. Miért ne érdekelgetné ennek a fogadtatása anélkül, hogy egyéb részleteket megosztana magáról? Lehet, nem is itt keres társat, csak kíváncsi a véleménekre ezzal az egy konkréet dologgal kapcsolatban. Miért ilyen agyhalottak a feministák? És akkor megy a duma, hogy milyen kevés a normális férfi a mai világba. Mondják ezt azok, akiknek egy ilyen hülye ürügy is elég, hogy valami tapló paraszt szöveggel beleálljanak. Ezek ítélkeznek a férfiak értéke felett. Bocs az offos kommentért, de felbassza az igazságérzetem, hogy még mi vagyunk a szar szemét szar alakok.
2023. febr. 26. 23:03
 19/34 anonim válasza:
15# ha valaki egy gerincferdülést sem bír lenyomni az az életben is egy vesztes marad, az élet meg lesz@rja a kifogásokat, nekem is időbe telt, de változtatni akartam nem egy önsajtáltató kis csira maradni, ennyi
2023. febr. 26. 23:08
 20/34 anonim válasza:
Ez a keménykedés csak a férfiakkal szemben megy. Ha egy lánynak írnál ilyen stílusban, a hozzád hasonló frusztrált agyhalottak nekedrontanának. Képmutató bohóc.
2023. febr. 26. 23:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!