Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Gerincferdüléses...

Lányok! Gerincferdüléses férfival összejönnétek vagy nyomoréknak tartjátok az ilyet?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 20:02
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
20# egy férfinak sokszor többet kell dolgoznia magán, mint egy nőnek, hogy elérjen valamit. Te f@szkalap!
2023. febr. 26. 23:20
 22/34 anonim válasza:
#19 látom még mindig nem érted hogy nem mindenki olyan szerencsés mint te. De úgy látom te már elfogadtad hogy te vagy a Földkerekség legkitartóbb, legtiszteletreméltóbb, és legcsodálatosabb embere amiért te megbirkóztál egy olyan helyzettel ami ellen nagyon sok ember küzd. Ne légy már ennyire lenéző! Mégis mit tudsz te bármelyikünk helyzetéről? Mindenkinek vannak nehézségei
2023. febr. 26. 23:22
 23/34 anonim válasza:
Egy okkal több, hogy vegyél vissza az arcodból. Senki nem kíváncsi a selejtes hazug fajtád álszent prédikációira. Ha annyira kemény vagy, legyél csak magadnak. A világ szebb lenne nélküled.
2023. febr. 26. 23:23
 24/34 anonim válasza:
Ez a 21-esnek ment.
2023. febr. 26. 23:23
 25/34 anonim válasza:
Na jó, inkább nyomkodjátok a szaros telefonotokat még éjfélkor is, az segít a bajotokon jo8
2023. febr. 26. 23:30
 26/34 anonim válasza:
Ilyen, amikor egy frusztrált kis féreg már nem tud mit mondani. :) Meg az se tűnik fel, hogy te is pont úgy itt vagy, mint bárki más. :D
2023. febr. 26. 23:45
 27/34 A kérdező kommentje:
Csak úgy mellesleg megkérdezném a tisztelt hozzászólótól,hogy egy csontos csigolyát hogy gyúr át vagy hogy nyom le?Mert ez engem is nagyon érdekelne.Azt már megtudtam tőle,hogy egy vesztes vagyok.
2023. febr. 27. 00:43
 28/34 anonim válasza:
#27 úgy, hogy elkezdek edzeni nem sajnáltatni magamat anonim oldalon, saját testsúllyal, szépen fokozatosan; elkezdek normálisan kajálni, illetve átállítani az agyamat arra, hogy egy győztes vagyok, bármit elérek amit akarok, nincs lehetetlen, ahelyett amit most te jelenleg képviselsz, mert ez egy nagy büdös nulla, ha becsontosodott akk mi a pénisz van? fejlődni mindig tud az ember, ne úgy akarj elérni dolgokat, h sajnáltatod magad, hanem légy erős és vedd el az élettől amit jár na csá
2023. febr. 27. 20:10
 29/34 anonim válasza:

Elméletileg nekem is mondták kisebb koromban hogy van, de azon kívül nem csináltak semmit. Általában nem fáj a hátam, és el is feledkezek róla. Gondolom az én esetem nem olyan vészes mint akinek hordani kell fűzőt és kezelésre kell járnia. Jobban fáj a kezem mint a hátam, pedig a kezemmel nincs gond, csak sokat írok.


Szóval, nekem nem számít, amíg nincs hatással drasztikusan az életére. Én se mondom mert semmi nem változik ezzel az információval. Irreleváns.

2023. febr. 27. 20:15
 30/34 A kérdező kommentje:
28,láthatóan gőzöd sincs a gerincferdülésről.Hülyeségeket én is tudok írkálni.Mellesleg nem tudom,hogy mi a sajnáltatás a kérdésben,de most jól megmondtad nekem.
2023. febr. 27. 22:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!