Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Esetleg lenne kedvetek...

Lányok! Esetleg lenne kedvetek beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom azt, hogy arra elég csekély az esély, hogy itt fogom megtalálni életem párját, de valójában nem is ez a cél. Szívesen beszélgetnék, ismerkednék, jólérezném magam valakivel, aki hasonlóan gondolkozik mint én.


Röviden rólam. 21 éves vagyok, egyetemista. Nem tartom magam unalmasnak, vannak hobbijaim, szeretek sportolni és a barátaimmal lógni, és még sok mást is. Vannak elképzeléseim, terveim. Konkrét kritérium nincsen, hogy kit keresek.


Igazából bárhonnan írhattok, én Pesten élek, abból a szempontból pozitív ha te is Pesten élsz, hogyha idővel elmélyülne a beszélgetés, akkor kevésbé lenne körülményes egy személyes találkozót megszervezni.


Köszönöm ha végigolvastad, ha valamennyire szimpatikus volt a leírás, és van kedved, akkor nyugodtan írj privátot, vagy akár ide is írhatsz kommentbe.



2023. febr. 28. 16:23
 1/4 anonim válasza:
Barátkozni miért ne. 17L
2023. febr. 28. 17:02
 2/4 anonim válasza:
Írj:)
2023. febr. 28. 17:03
 3/4 anonim válasza:
nem
2023. febr. 28. 17:37
 4/4 A kérdező kommentje:
1-es, 2-es, írtam :D
2023. febr. 28. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!